Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu najlepsza myszka w historii, niezawodna, precyzyjna, ultrawygodna. Obok jakieś dwie myszki gamingowe.
Logitech MX Performance - ten badass służy mi w pracy w fotografii a głównie retuszu okrągłe 11 lat i mam wrażenie że jest nie do zajechania. Na prawdę nie ma w niej oznak jakiegokolwiek zużycia poza widocznymi przetarciami. Nie występuje dwuklik, klawisze odbijają niezmiennie tak samo, nie zacina się, nie wariuje. Rolka jest fenomenalna. 11 lat retuszowania średnio po 4h dziennie. Wzrok mi się przez ten czas pogorszył bardziej niż ta myszka się zużyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio szukałem 2 myszki do szerszego zastosowania i do gier. Ze względu na kształt chciałem MX master 3 bo są podobne ale niestety dla mojej dziecięcej łapki za duża i oddałem.

#pcmasterrace #komputery #gaming
5KYN3T - Na zdjęciu najlepsza myszka w historii, niezawodna, precyzyjna, ultrawygodna...

źródło: comment_1651065320U94vLnRANg53dCyEvGpTFm.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: ale czy znowuż taka najlepsza? Tam gdzie miejsce Nr. 1 jest tylko jedno-tam konkurencja jest spora, i nieraz ledwie drobiazgi mają znaczenie.

Tym bardziej, że są też zazwyczaj w różnych porównywanych rzeczach różne pola zastosowań, gdzie różnie mocne strony wypadają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: przyznaje, mysza porządna, ale nie jest niezniszczalna. Ja używam mojej z 8 lat, scrolla ciężko się klika, klikacze przycisków 2 razy musiały być wymienione, a kawałek plastiku naciskający na klikacz tak się wytarł, z musiałem robić dodatkowe warstwy klejem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@5KYN3T: chociaż chyba używałem dużo intensywniej niż Ty, bo tam gdzie masz przetarcia, ja od dawna 0 farby mam, a po drugiej stronie, już nawet w twardym śliski plastiku zrobiło się małe zagłębienie, gdzie zazwyczaj leży paznokieć
Ostatnio szukałem 2 myszki do szerszego zastosowania i do gier. Ze względu na kształt chciałem MX master 3 bo są podobne ale niestety dla mojej dziecięcej łapki za duża i oddałem.


@5KYN3T: MX Master nie nadaje się do gier. Podobny kształt ma G604 i to jest mój wybór do grania.
@5KYN3T: chyba nigdy nie miałeś logitecha g500, ergonomicznie (+ te zajebiste odwazniki) i użytkowo miazga, ale po trzeciej sztuce przerzuciłem się na a4tech bloody za 70zł (to był chyba 2014 albo 2015 rok) i działa do teraz xD wszystkie 3 logitechy ta sama usterka, po roku użytkowania zepsute klikanie