Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@BlackBlack: Fajnie, nie pokazałeś maski, tyko neonowy zarys (wychodzi że ten art to nie twoja stylizacja), nie wiesz jak będą ubrane i nie powiesz co mają reklamować.
Jedyny pewnik to sranie ulotkami na deptaku i tony makulatury w śmieciach- brzmi tajemniczo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BlackBlack: jakiś escape room/horror house/gra terenowa? Wtedy mógłbyś dać w kopercie jakąś ukrytą wiadomość, np: rabat napisany szyfrem, wiadomość napisaną szyfrem, pierwsze wejście gratis za rozwiązanie kilkuetapowej zagadki w stylu cykada 3310.
A sama maska to trochę kicz i mocno zalatuje klubem. Zależy o jakie mroczne tematy chodzi, ale wydaje mi się że powinieneś szukać czegoś mniej różowego i mniej kobiecego żeby uniknąć skojarzeń z klubami.
  • Odpowiedz
  • 18
@BlackBlack ja bym zareagował "nie, dziękuję" jakby taka postać do mnie podeszła naganianie na deptakach i rynkach od lat kojarzy się z klubami gogo lub ewentualnie ze zwykłymi klubami dla ludzi pokroju ksw enjoyer tbh taka maska (tym bardziej neonowa) nie kojarzy się z niczym mrocznym i właśnie jeżeli informacja o Twoim produkcie/usłudze miałaby być dopiero w kopercie to imho lepiej jej nie brać, bo pewnie klub
może lepiej właśnie jakby "tajemnicą"
  • Odpowiedz
Cel jest jeden: zaciekawić i wyróźnić się na tle pozostałych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BlackBlack: to jak chcesz sie wyróżnić na tle pozostałych to nie rozdawaj ulotek, które każdy ma w dupie i wyrzuca do najbliższego kosza albo wcale ich nie bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz