Wpis z mikrobloga

Moja mama 65+ wyjechała bez języka rok temu do #niemcy aby się nie nudzić bo chciała coś robić jeszcze w życiu a tutaj nikt jej nie chciał zatrudnić () na początku załapała się do jakiegoś sprzątania potem do opieki potem do pomocy chorym. Jestem z niej MEGA DUMNA. Wczoraj wróciła na 2 tygodnie płatnego urlopu i powiedziała że Niemcy wcale nie są tacy źli jak słyszała w telewizji że jej kierownicza to super kobieta że wszyscy traktują ją z szacunkiem że jak pracownicy dostawali nagrody to i ona dostawała taką samą choć na początku pracowała tylko na mini job czyli 1/4 etatu. Teraz ma 17 euro na rękę i bardzo się cieszy z pracy z tego że chodzi na darmowe kursy języka że ma ubezpieczenie i już dwa razy badała kręgosłup i ma dostęp do lekarzy i nie musi płacić za wizyty. Przywiozła proszki gdzie jest 30% niejonowych składników czyli dwa razy więcej niż u nas i każe mi tylko w tym prać. Zasuwała 180 km/h na autostradzie aby mnie zobaczyć () #feels #praca
PIAN--A_A--KTYWNA - Moja mama 65+ wyjechała bez języka rok temu do #niemcy aby się ni...

źródło: comment_1651006548qUGKgpj2i9ztSluDJL3BWy.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz