Wpis z mikrobloga

@lukiboss: tak nie gada się, już widzę jak Ci ktoś dom okradnie i zabije matkę jak z nimi nie gadasz xD

I przeczytaj co to znaczy 60-siona bo wychodzisz na debila takimi wpisami.
@BoooG: rozmawiałem z dwoma ludźmi z różnych ekip kibicowskich i u nich to co zrobił Amadeusz to jawne #!$%@? się. Wg. Nich nie wyciąga się takich spraw na światło dzienne. Dla ekip Amadeusz to konfitura i nie będzie miał lekko teraz niestety na mieście.
@BeZao: nie wiem Amigo. Nie interesuje mnie ten świat i trzymam się z daleka od tego. Ale zapytałem bo akurat jeden z nich był ofiarą napaści kilku ludzi z maczetami i byłem ciekawy jego opinii. On na policji zeznal że spadł ze schodów. I tym samym nikogo nie sprzedał. W papierach jest że to upadek ze schodów i sprawa zamknięta. W przypadku Amadeusza nawet jak nie powie kto, ale powiedział że
@BoooG: Pewien dealer - a raczej człowiek który przerzucał kokę oraz herę kilogramami przez granicę i odsiedział za to łącznie około10 lat i dalej go ciągają (za kilka różnych spraw i dalej co jakiś czas jest zatrzymywany) wyjaśnił jak to wygląda.
Jak łapie Cię policja to nie gadasz ze zwykłą policją tylko z ABW/CBŚP, zeznajesz na wszystkich, żeby sobie zmniejszyć wyrok - oni decydują, które zeznania wezmą i się pod tym