Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defragmentacja: dwa maksalnie duże softboxy od dwóch stron i jedziesz, do produktowej na ogół używają prostokątów, można mieć jeszcze jeden na boom arm, żeby od góry oświetlić, możesz doświetlać od tyłu, dużo jest BTS w sieci.
  • Odpowiedz
a możesz doradzić jaki softbox, który świeci takim światłem? Domyślsm się, że chodzi o moc żarówek


@defragmentacja: jeżeli myślisz o tym poważnie to kupujesz światło błyskowe + softbox dobrany do twoi twoich potrzeb na bowens. Nie doradzę, bo nie robię produktów, ale ringlight się do tego średnio nadaje.
  • Odpowiedz
@defragmentacja: Długie czasy naświetlania, grzeją pomieszczenie niemiłosiernie. Jak chcesz serio zainwestować to odłóż jeszcze trochę grosiwa, kup nawet dwie najzwyklejsze reporterki sterowane radiowo, nadajnik dwa softboxy z montażem nawet parasolkowym i statywy. Da Ci to o wiele więcej światła, możliwości i spokoju ze zainwestowałes dobrze kasę
  • Odpowiedz
@geuze: @WOiOwnik: właśnie nie chcę światła błyskowego, obecnie mam takie coś i się nie sprawdza. Chcę ładnie doświetlić produkty / scenerię produkty tak jak na zdjęciu wyżej i zrobić zdjęcie nawet telefonem, żeby jakość była takie mocne 7/10 :P
  • Odpowiedz
właśnie nie chcę światła błyskowego, obecnie mam takie coś i się nie sprawdza


@defragmentacja: bo nie umiesz używać albo masz coś źle ustawione/dobrane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chcę ładnie doświetlić produkty / scenerię produkty tak jak na zdjęciu wyżej i zrobić zdjęcie nawet telefonem, żeby jakość była takie mocne 7/10 :P


@defragmentacja: potrzebujesz minimum jednego softboxa i jakiegoś sensownego ciągłego światła - np. Godox
  • Odpowiedz