Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu niektórzy boomerzy mają jakiś fetysz duszenia się smrodem i gorącem. Na chacie jak w saunie, śmierdzi skislym bąkiem i wyziewami 4 domowników + 6 gości, chcesz otworzyć okno a taki boomer: „Nieeeee, nie otwieraj bo będzie PRZECIĄG!”. Boją się #!$%@? tego przeciągu jakby to sam szatan przez otwarte okno miał wlecieć. Wiec siedzisz, jajca ci się pocą i zamiast delektować się rodzinnym spotkaniem to delektujesz się smrodem spod pachy wujka Gienka.

Mam taką teorię że przez lata komuny propaganda wpajała ze zdrowiej jest siedzieć w bardzo wysokiej temperaturze i zaduchu - a prawda jest taka że wtedy gorzej się myśli i człowiek głupieje jak tak siedzi przez lata. Wszystko po to, żeby łatwiej otępiałym, niedotlenionym ludem sterować…

A najgorzej jest jak kwiatek w pobliżu okna stoi. Wtedy próbujesz dyskretnie uchylić to okno, przewietrzyć ten zaduch, a teściowa widząc to mknie w twoim kierunku jak wystrzelona z procy, obala cię wślizgiem, zakłada dżwignię na kolano i ostrym szeptem mówi: „Nie otwieraj, bo kwiatki wymrozisz”.

W telewizji leci prognoza pogody, ty się modlisz żeby spadło pół tony śniegu na metr kwadratowy, żeby chociaż troszkę schłodziło tę chałupę a mąż ciotki ze strony prababki tej ze Skarszyna, w śmierdzącym polarze zapiętym pod szyję i kalesonami wciśniętymi pod spodnie mówi do kuzynki: Arletka, podhajcujesz trochę w piecu? Skąd ci ludzie się biorą, nie mają krążenia w żyłach? A może osiągneli już ten mistyczny chłód?

Dobra kończę bo stary mnie z klapkiem goni bo rozszczelniłem okno, elo
#przegryw #pasta #autorskie
  • 7
Mam taką teorię że przez lata komuny propaganda wpajała ze zdrowiej jest siedzieć w bardzo wysokiej temperaturze i zaduchu - a prawda jest taka że wtedy gorzej się myśli i człowiek głupieje jak tak siedzi przez lata. Wszystko po to, żeby łatwiej otępiałym, niedotlenionym ludem sterować…


@ytho: dziadki tak mają. U nich w domu 23* czasem 25*. Na ten moment lvl 85 i sam sobie pojedzie na pole, co najlepsze quadem.
Mam taką teorię że przez lata komuny propaganda wpajała ze zdrowiej jest siedzieć w bardzo wysokiej temperaturze i zaduchu


@ytho: No właśnie... wręcz przeciwnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele rzeczy w PRL było kiepskich, ale działania prozdrowotne stały na bardzo wysokim poziomie, przyczyniając się do znacznej poprawy zarówno stanu zdrowia obywateli, jak też i poziomu ich higieny. To właśnie ta "propaganda" uświadomiła milionom ludzi, że pomiędzy higieną