Wpis z mikrobloga

#poker #pytanie

Mirki proszę o krótką pomoc w analizie rozdania: reka rozegrana live:

AQs z hijacka:, utg limp za 300, foldy, ja raise do 1400, cutoff call, button call, utg call

Flop: Q high, chyba Q 7 10 (2 karo)
Utg check, ja czekam z intencja raise - nie chce kontynuowac po flopie w obawie o to, ze zagranie nawet za pulę nie wyrzuci z gry grajacych luzno po mnie co i buttona, ktorzy moga miec reke suited i grac bingo za tanią cene az do rivera w polowaniu na kolor, a z kolei zachecic do blufu ewentialnie rozegrania agresywnie rak typu QJ K10 ktorę dominuję, cutoff 2400, button 2400 utg fold ja raise do 12000 (nie podoba mi sie wielkosc) cutoff call button fold, turn spada 9 ja check czekalem zeby wymusic na cutoffie agresywne rozegranie Drawa ale nie podoba mi sie ta decyzja, cutoff all in 12k ja call 12k (cale stacki)
  • 12
@baca1992: stacki mielismy mniej wiecej takie same, bardzo deep, okolo 60-80BB kazdy z bioracych udział w rozdaniu, cutoffa i buttona oceniam jako lagów, zakres call do podbitej puli preflop to wszystkie rece suited, 1 gapery, connectory, niskie parry, slabe asy i krole
Jeśli faktycznie grali aż tak szeroko do raise co wydaje się niemożliwe to niby spoko raise preflop. Zagrałbym na pewno trochę mniej na flopie a na turnie już 12k musiałeś dołożyć o ile nie skompletował się kolor.
Z ciekawości co pokazał? Set?
@donogawychowam: preflop raise ok, na flopie bym to raczej prowadził za jakieś 50% stacku. Raise to dobra decyzja, może ciut za duży ale jak widać w sam raz skoro fish scallował z takim syfem 89. Zawsze trzeba uwzględnić, że mógł trafić tripsy, dwie pary. Nie chcesz być dead głęboko w turnieju wchodząc grubo z top pair top kicker.
Ogólnie nienajgorzej zagrane, ograłeś fisha, któremu się przyfarciło.
Taka rada, żeby stosować pot