Wpis z mikrobloga

Jestem królem gotowania #!$%@?. Pracuję we Francji a nie znam francuskiego i awans na menagera kuchni po 2 msc. 3k euro. Life is good. #!$%@? że biorę leki. Niektórzy powinni. Chata za free. Żarcie za free. Jeżdżę se hulajnogą i sram na ceny paliw. Dupeczki kozak. Perspektywa i cele na long term są. W tym roku mam bookniete kozak wakacje z festiwalem w sierpniu. W Polsce mi mówili że się nie angażuję. Tu mnie pytają czy mam kolegów jakichś wkręcić bo kozak etyka pracy itp itd. Coraz rzadziej tu wchodzę na mikro bo zjebiznę zoomerzy wklejają ale patrz jak jeden dzień może zmienić wszystko. Przegrywie.
  • 21
@Dizze: Chciałem sobie dalej poshitpostować, ale po sprawdzeniu leku, widzę że chyba borykamy się z podobnymi problemami. Jeżeli faktycznie tak Ci pomagają to super, ja oprócz dwóch leków branych regularnie czasami korzystam z afobamu (właściwie jak xannax), ale tylko w naprawdę trudnych momentach.
via Android
  • 2
@burnerr jem regularnie i moje życie zrobilo 180. Czuję się normalnie sobą w końcu. Wiem że kiedyś będzie trzeba odstawić, ale lepiej isc się leczyć z kontem pełnym eurasów i jakimis achievementami niż będąc pustym w ryj i problemami w #!$%@?. To jak pakt z diabłem. "Dam Ci rok albo dwa spokoju, bycia sobą, pewności siebie, odwagi, social skilli, ale potem masz pieklo kilka miesięcy." Przybiłem ten deal. Narazie mam cele do