Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StatekKosmiczny98: Przecieków nie ma, co rok jest jakaś akcja by strollować szukających egzaminów.
W zeszłym roku trzeba było wysłać zdjęcie z rondlem na głowie a potem się śmiano z osób tak złapanych. Żadnych arkuszy nikt nie dostał. Nie liczcie na to. Jedyne przecieki jakie mogą być to pewnie w paru szkołach rodzina dyrektorki złamie regulamin i córce pomoże. Tak na szeroką skalę nie ma nic.
Wiem że jesteście zesrani, sam byłem.
@bukimi: No wiesz zaczyna się od durszlaka na głowie a potem jakieś zjeby zaczynają namawiać nastolatki na rozebrane zdjęcia bo okres przed maturą jest jedynym gdzie stulejarze z wykopu mogą popisać z dziewyczyną
@StatekKosmiczny98: Weź sobie daruj, jak ktoś jest na tyle głupi, że zamiast pouczyć się przez 3-4 lata na te 30% z podstaw woli wysłać zdjęcie z durszlakiem do neta to nie zasługuje na egzamin DOROSŁOŚCI. Nie wiem gdzie tu widzisz frustratów przegrywów xD. Sam popieram to robienie sobie z nich beki, a moja kariera życiowa jest na lepszej drodze niż tych osób, co nie potrafią wycisnąć 30% z matmy ( ͡
@Xxxvvvwww: Jak ktoś pozwala sobie na przekroczenie bariery, jaką jest wysyłanie rozbieranych zdjęć obcej osobie w internecie, to dla takiej osoby i tak nie ma już ratunku...