Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Ludzki: a tak serio, to kto płaci za paczkomat? bo wcześniej myślałem jak w obrazku, ale obecność tego cuda zwiększa atrakcyjność działki, więc chyba ktoś za to płaci, że mu postawią...
Mam tą zagwozdkę od jakiegoś czasu :/
@Czlowiek_Ludzki: ale grozi nam paczkomatoza. Niektóre sa umieszczone głupio - ale prawdziwym problemem jest samochodoza która przy paczkomatach eskaluje - no bo czemu wziac paczke do paczkomatu przy parkingu jakims, lepiej wziac tam gdzie nie ma parkingu i zaparkować na chodniku/trawniku - łącznie z kurierem ktory często rozwala chodnik bo nie będzie dymał z paczkami... No ale ogólnie paczkomaty to zajebisty pomysł.

@Vaclav: jak ci zwiększa atrakcyjność? Tym ze sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: ale to jest prawda, powinno to być tylko tam gdzie po 1 w ogóle da się stanąć w legalny sposób bo dla kuriera nawet 20 m to za dużo i podjedzie pod samo urządzenie jeśli nie ma fizycznych barier. Po 2 przydałoby się żeby dało się tak stanąć tak żeby nie utrudniać ruchu, czyli na jakiś parkingach.
ale prawdziwym problemem jest samochodoza która przy paczkomatach eskaluje


@nilphilus: to patrol straży miejskiej i norma wyrobiona w 2 dni - gdzie jest problem?

łącznie z kurierem ktory często rozwala chodnik bo nie będzie dymał z paczkami...


tego to już całkiem przypilnować!

ja widzę inny problem - łatwy do rozwiązania a ignorowany
brak obowiązku ustawienia śmietnika obok paczkomatu (najlepiej na kartony)