Wpis z mikrobloga

@Cirra: nooo klimat turbo. Pograłem w mon bazou, nie mało bo 100 godzin i gra na ten moment skończona, ale #!$%@?, jak tam brakuje klimatu. Fajnie sie buduje, grinduje hajsy, jeździ w sumie też spoko, bo auto można dopasować jak się chce, ale #!$%@?, jakieś to wszystko takie mdłe. w msc wszystko się spina, soundtrack, życie w finlandii, postacie, nawet fakt że wszystko cie #!$%@? i jak chcesz coś osiągnąć to
  • Odpowiedz
@Cirra: @TymRazemNieBedeBordo: MSC jest zrobione z głowa i wiekszość aktywnosci ma jakieś swoje konsekwencje, drewno rąbie sie przyjemnie, ale nastepna okazja dopiero po kilku dniach, Szambo tez przyjemne, ale oproznianie zbiornika kosztuje + dochody ktore pomnazaja mandat, truskawki najgorsza praca, malo kasy, ale na czarno i codziennie mozesz zarabiac i nie wliczaja sie do dochodu. I zbierasz na cos, bo jak juz zbierzesz na potrzebne cześci to musisz jeszcze włożyć
  • Odpowiedz
@StraznikZawartosci: no z początku trochę krzywiłem się na to jak wolno idzie updateowanie MSC. Potem poczytałem trochę. Zacząłem sam kodzić. Pierwsze gierki stworzyłem. Teraz prawie rok w gamedev komercyjnie siedzę. I mam coraz większy szacunek do twórcy, bo sam widzę ile pracy w design lezie. A w MSC wszystko się spina, akcja ma konsekwencje i fakt gra jest w #!$%@? brutalna i imo mógłby już przestać #!$%@?ć, tak ma to wszystko
  • Odpowiedz