Wpis z mikrobloga

Robię sobie walkę z Melenią i uważam, że jej ruchy w pierwszej fazie są dość czytelne aczkolwiek zadają #!$%@? obrażenia.
I tak się zastanawiam, jak osoby grające bez tarczy mają uniknąć tego jej młynka? Wyrolować się z tego nie da, odbiec też niezbyt bo momentalnie cię dosięgnie.
Ja jestem w stanie przyjąć całe to combo bez straty HP na tarczę, ryzykując oczywiście, że odnowi tym sobie sporo życia ale inaczej nie idzie tego uniknąć.
#eldenring
  • 9
@kaczek93: da się wyrolować, ale jest to bardzo ciężkie. Najciężej jest wyrolować jej pierwszą serie. Pokonałem ją bez tarczy. Tylko ja i dwa kolosalne miecze. Jest to pierwsza walka w korzystałem ze sztyletów do rzucania. Bardzo łatwo jest aktywować jej kombo jak stoi daleko i rzucamy sztyletami.
@wladca_kurczakow: Ja z kolosalnym mieczem po prostu uczę się jej ruchów na pamięć, a jest to dla mnie pierwsza (i w zasadzie ostatnia, bo zostanie jeszcze Mogh) walka, w której to robię z czystej konieczności, bo grę nie wchodzi tu jakiekolwiek zaspamowanie jej atakami (choć z mimikiem da się ją wkręcić w pętlę otrzymywania obrażeń od dwóch batów) Jednak zamiast ryzykować i trzymać miecz oburącz i nie zdążyć go przełączyć, cały
@wilczur:

@kaczek93: najsmieszniejsze jak robisz to w pvp albo chcesz komus pomóc i trafiasz na ludzi ktorzy tez nie ogarniaja i cala impreza sie konczy na strzala bo albo umiera host albo host zostaje sam z bosem ktory ma bonusy za coopa :p
@glos_zenady: @wilczur: tylko że przed pierwszym atakiem musisz się od niej oddalić, głównym problemem tego atakuje jest to ze jest on całkowicie randomowy(jak większość ataków w tej grze), myślisz że masz okienko na atak a Melenia sobie skacze do góry i wtedy nie masz szans na ucieczkę.