Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że mało mnie może zaskoczyć jeżeli chodzi o #pis, ale dotowanie kredyciarzy #kredyt #hipoteka jednak mnie zaskoczyło.

"My nie rozumieli tych stóp, a bank dał nam pod korek i teraz na parówki z biedronki nie mamy! Ratujcie nas!"

Kiedy była szansa na spadki cen to wchodzi pis z dotowaniem kredyciarzy. Co oznacza kolejne wpompowanie pieniędzy?

- spadek cen nieruchomości
- spadek cen usług
- spadek cen towarów
- spadek cen żywności

Żartowałem. Będzie dokładnie odwrotnie. Deweloperzy uratowani! Ten #!$%@? rząd doprowadzi nas do bankructwa. Chyba serio czas #!$%@?ć do Bułgarii bo za 250k coraz mniej wartych złotówek można tam kupić dom w okolicy morza.
Zero przemyślanych ruchów, same populistyczne pod największych idiotów, którzy myśleli, że banki za darmo pożyczą im pieniądze.

No płakać się chce. Zawsze się śmiałem z tych co wyciągają łape socjal, biorą fikcyjne rozwody, udają biednych, że nawet mleko i ryż mają z Caritasu czy innych fundacji - dumny byłem z tego, że nie muszę nic otrzymywać od Państwa.

Państwo pokazało, że ma na mnie #!$%@? i takich jak ja ma za najgorsze, niezaradne łajzy.

#polska #gospodarka #polityka

Zaraz będą dopłaty dla kupujących garnki na pokazach, zwroty dla oszukanych na inwestycje binarne i #!$%@? wie co jeszcze. Ten rząd strasznie mnie radykalizuje.