Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mialamalowacobraz: skończyłem studia inżynierskie na technologii chemicznej, i pracuję w zawodzie jako inżynier procesu w dużej spółce chemicznej. Nie żałuję wyboru studiów bo było to coś, co mnie interesuje, ale jak nie ekscytują cię duże pompy, wymienniki i reaktory, to chyba nie warto :) było dość ciężko, szczególnie na początku gdzie wałkowali matematykę i fizykę, ale potem wchodzi coraz więcej ciekawych kursów. Dlatego uważam zainteresowanie kierunkiem za istotne - jeśli cię
@MasterYoda a pamietasz jakie matury zdawales i jak mniej wiecej ci poszly? Plus, jesli mozesz zdradzic, czym sie zajmujesz w pracy na co dzien konkretnie i czy rzeczywiscie wykorzystujesz wiedze ze studiow? Dziekuje za odpowiedz, matma i fizyka to nie sa raczej moje mocne strony ale ciesze sie w takim razie ze zajecia labolatoryjne rekompensuja ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mialamalowacobraz: matury oprócz obowiązkowych to chemia rozszerzona, angielski rozszerzony i biologia podstawowa. Miałem dość wysokie wyniki, ale patrząc na listę rankingową to nie miało znaczenia, bo dostałbym się pisząc tylko podstawowe, obowiązkowe matury. Innymi słowy - brali z ulicy, a potem na 1 i 2 semestrze był odsiew. W pracy spora część to nudne sprawy korporacyjne, czyli jakieś raporty i tabelki, a o technicznych rzeczach nie za bardzo mogę opowiadać, po