Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wygląda kwestia prania u osób które wynajmują pokój w mieszkaniu i mają obcych współlokatorów? Pierzecie ciuchy swoje z obcymi, a brudne wrzucacie wspólnie do jednego kosza? Bardzo mnie to zastanawia.
#gownowpis #rozkminy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6265794c8804c9d07732f2b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie brudne ubrania każdy składował u siebie w pokoju. Jeśli chodzi o pranie, to też każdy ze współlokatorów robił to ze swoich rzeczy, ale na suszarce czasem wisiały razem jak komuś nie zdążyło doschnąć. Generalnie odradzam prania razem, bo jakby coś się przypadkowo zafarbowało lub zniszczyło to byłoby niemiło, a trafiało się tak znajomym.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie #!$%@? swoje z obcymi? Obsrane gacie swoje, to swoje, a obsrane gacie obce to obce. Nie chciałbym aby moje obsrane gacie i gacie obce obsrane razem się mieszały, to już za intymnie i za dużo. A jak się obsrane obce gacie nie dopiorą? I tak będą sobie leżeć twoje czyste z obsranymi obcymi niedopranymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)