Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#praca odbiera mi całą energie. Zwykle wracam z pracy około 18, nie mam na nic siły, nie mam humoru, jestem głodny, nigdzie nie chce mi sie wyjść. Za to w weekend jestem przemęczony od rana całym przepracowanym weekendem i też nic mi sie nie chce. W pracy tylko stres i nerwy za minimalną. Weź tu partnerke znajdź jeszcze, śmiechu warte. Brak sił, energii, humoru, a płaca taka żeby tylko z głodu nie paść i sobie coś do żarcia kupić. W pracy nawet nie jem, a przez cały dzień może szklanke wody wypije. A gdzie czas na hobby, pasje, wyjazdy, rodzine itd? No dramat. Zaczynam czuć sie przez to jakbym był ociężały umysłowo xD

#zalesie #pracbaza #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626547c08804c9d07732eba6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Samochód bez paliwa też nie pojedzie. Jak masz mieć na cokolwiek siłę jak nie jesz i nie pijesz wystarczająco dużo? O witaminach / minerałach / dawce słońca już nawet nie wspominam bo jakby Ci zrobili na to badania to by się zastanawiali jakim cudem jeszcze żyjesz. Kompletnie leżą u Ciebie fundamenty - Sen, ruch i dieta. Postaraj się więcej spać i zadbaj o higienę snu. ZJEDZ COŚ to najważniejsze, śniadanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Cóż ciężko mi coś doradzić, przede wszystkim skoro dają ci taki wycisk i dostajesz minimalna to może po prostu zmień tą pracę? Minimalna to powinno się dostawac za minimalny wysiłek a nie harówę. Może w innej robocie za ten sam wysiłek albo mniejszy miałbyś więcej kasy? Wtedy przynajmniej budżet lepiej by wyglądać. Jesteś młody i bez zobowiązań to po co siedzieć na siłę w gownie które cię wyczerpuje i nie
  • Odpowiedz