Wpis z mikrobloga

#thomson #dvbt #dvbt2 #telewizjanaziemna #thomson40fd3306

Gdyby ktoś miał telewizor Thomson 40FD3306 to tutaj ma najnowszy soft do telewizora
https://www.mythomson.com/pl_pl/instrukcje-obslugi-i-pliki-do-pobrania-326-pl-pl?query-download=40FD3306&id_univers=

Pobieramy soft, wypakowujemy plik bin.
formatujemy pena w formacie Fat32
Wgrywamy na pena plik z rozszerzeniem bin i robimy aktualizacje.

Gdyby trelewizor sie restartował, to można włążyć pena, wyłączyć z prądu, przytrzymać przycisk włączenia pod diodą (nie pamiętam czy ma zacząć migać czy świecić). Potem puszczamy przycisk i telewizor sie aktualizuje.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sun_city: Sto plusów dla Ciebie Miras, zachodziłem w głowę dlaczego nie ma Polsatu i innych. Zrobiłem update i wszystko gra.

Czyli firma wprowadza w błąd pisząc na pudełku że "DVB-T2 Ready". UOKIK lubi to.
  • Odpowiedz
To co robią koncerny to woła o pomstę. Czasami to się prosi wystrzelać po mordzie ludzi co tymi projektami rządzą i wymyślają głupoty. Jak starsze osoby mają zrobić aktualizacje? Nie każdy się zna, nie każdy ma internet. Ponadtto ta stopklatka na przycisku ok na pilocie to mega w---------a jest. Mało tego, nie ma ręcznego wyszukiwania tylko automat. Mieszkaj na granicy z Czechami i słowacją i masz wszystko czy chcesz czy nie chcesz
  • Odpowiedz
@Sun_city: to nie jest świat dla starych ludzi, parafrazując klasyk.

Mam wiele uwag do interfejsów użytkownika w telewizorach ale szkoda klawiatury na to, napiszę tylko że często właśnie największy problem to jest powolna reakcja na wciskane klawisze, nie wiem kto przyklepał to żeby wypuścić na świat.
  • Odpowiedz
Marketing i cena podzespołów. Jak wybieracie TV patrzcie na układ klawisz, reakcje pilota i telewizora. Jak sa klawisze rozmieszczone bo czesto stare przyzwyczajenia trudno zmienic i pewne zmiany sa tak irytujace, ze szkoda słów.
  • Odpowiedz