Wpis z mikrobloga

Nagła Sprawa śmieci przyjaciela Deppa

Przy okazji procesu Deppa wychodzą różne brudy z jego przeszłości. To ze był aresztowany za zdemolowanie hotelu pewnie już wiecie, ale znalazłam inna historie.

Wszystko działo się w październiku 1993, wiec nie było mnie nawet na świecie xd Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.

River Phoenix był młodym utalentowanym aktorem. Podobno nadzieja Hollywood.
W październiku 1993 roku bawił się w klubie Johnnego Deppa w Hollywood ze swoimi znajomymi.

Nagle złe się poczuł, dostał drgawek i zmarł przed lokalem.

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, ze aktor zmarł na skutek przedawkowania mieszkanki narkotyków.
Co w tym dziwnego?
Aktor nie był uzależniony i nikt nie był w stanie potwierdził, ze w ogóle brał narkotyki.
River prowadził bardzo zdrowy tryb zycia i nie pił nawet alkoholu.

Sekcja zwłok nie wykazała śladów kłucia, wiec uznano, ze aktor musiał wziąć mieszankę doustnie.

Z tego co rozumiem, to sprawa nie jest wyjaśniona. Nie wiadomo czy aktor sam zażył mieszankę i smierć była nieszczęśliwym wypadkiem, czy ktoś mu je podał i bylo to zabójstwo.

Trafiłam na te historie przypadkiem. W komentarzach pod artykułami o procesie Deppa, ludzie piszą, ze najpierw trzeba wyjaśnić śmierć jego przyjaciela, że się doigrał itp. To mnie zaciekawiło i sobie wygoglalam.

Nie wiem czy obwiniają go tylko dlatego, ze był właścicielem lokalu czy może chodzi o to, ze Depp podał mu te mieszankę celowo lub niecelowo, ale ze jest winny jego śmierci.

To było w 1993, wiec pewnie teraz ciężko o wiarygodne źródła.

Pobierz podomka - Nagła Sprawa śmieci przyjaciela Deppa

Przy okazji procesu Deppa wychodzą r...
źródło: comment_1650800531O3A54uZVkTCdgAXQAQlmuP.jpg
  • 59
@jerry_owies: To w ogóle była chyba jakaś cpalnia ;d znajomy kate moss tez się podobno o mało nie przekręcił w tym klubie po narko. W ogóle podobno po śmierci tego młodego, wszyscy się odcięli od tego klubu. Wtedy jedna paczka znajomych, a teraz nawet na siebie nie spojrzą. W sensie Revees, Dicaprio i Pitt.
@jerry_owies: No tak, ale ja 20 dawno skończyłam, a nawet na oczy nie widzialam twardych natkotykow xd pewnie ktoś mu je podał i zyje ze swiaodmoscia, ze przez niego nie żyje. Reszta pewnie wie i dlatego się już nie przyjaźnią, bo bolesne wspomnienia..
@erebeuzet: W każdym był naćpany xd nawet w Smsie do kogoś tak napisał. Dobra, ale to nie jest watek o tym. Możesz płakać pod odpowiednim wątkiem? Ile warty jest ten talon? Talon na 500 złoty może być?
@podomka a co 500+ sie nie dorobilas? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
To o czym to wątek? Wystarczylo nakreślić szczegoly smierci Phoenixa. Są jeszcze artykuly w sieci.
Sama przyznajesz, ze jedyne co Deppa laczy ze sprawą to bycie właścicielem lokalu.
Jaki jest Twoj cel w oczernianiu Deppa?
@erebeuzet: Nie było żadnego celu, to sobie dopowiedziałeś. Naprawdę nie wiem czy ten watek jest zamknięty. Dlaczego ludzie z US chciał wyjaśnienia tej sprawy? Widziałam co najmniej kilka pdoobnych komentarzy. Bardzo mozliwe, ze ktoś mu dał narko i się zaćpał, ale nie jestem pewna czy to zostało wyjasnione. Nie mam legitnego źródła, bo to stara sprawa.
@erebeuzet: Xd przestawiłam sprawę tak jak jest rzeczywiście opisywana. Niektórzy obwiniają go o smierć, ale napisałam, ze może to tylko dlatego, ze byl to jego lokal. Daj już sobie spokoj. Dodaj mnie na czarna, jeśli Ci wpisy na pasuja. A właściwie to fakty, bo przestawiam tylko fakty. Niczego sobie tutaj nie dodałam. W innych wątkach tez nie. Widze, ze Cie te fakty bolą, wiec dodaj mnie na czarna i po sprawie.