Wpis z mikrobloga

No cóż, na mnie chyba greenout nie dziala. Bubblegum strong, przedwczoraj wypiłem 30ml i nic. Wczoraj okolo 16 zazylem 35ml, po dwoch godzinach stwierdzilem ze nic nie czuję i dopijam reszte. Koniec końców skończyło się to tak że nic nie czułem po wypiciu 70ml stronga, co by sie przekladalo na jakieś 30mg. No cóż, może na mnie to po prostu nie działa, albo partia trefna? Nie wiem, partia 01.2023. może kiedyś spróbuję innego smaku, no bo po tym nic się nie działo. #greenout #wykopjointclub
  • 22
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: przeciez cały tag od dawna pisal ze bubblegum nie dziala zupelnie i nie brac, tylko kupowac te cytrusowe albo colę(z czego ten drugi to pewniak bo w przeciwienstwie do cytrusow nie grzebali przy skladzie), to czemu brałeś te najgorsze? ofc nie namawiam do spróbowania w.w bo zaraz będzie że botem jestem czy cos
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AaBbCcDdEeFf: czytałem o greenout już z pół roku temu i jakoś w to nie wierzyłem ale ostatnio dali promocję na 20 to kupiłem stronga cole. Wczoraj testowałem wziąłem około połowy no i jestem zadowolony z efektu
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: ja miałem ostatnio tak, że wypiłem pół butli po paru miesiącach przerwy od thc i nic. Dzień później wypiłem 20 ml z tej samej butelki i klepło po godzinie dosyć mocno. Zresztą sam pamiętam pierwsze palenie w życiu w szkole średniej i też mnie w ogóle nie klepło, gdzie towarzystwo odleciało. Może po tak długim niepaleniu układ endokannabinoidowy musi ci się "nasycić"? Nie wiem, gdybam ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz