Wpis z mikrobloga

  • 0
@DrumBass: Ja wiem, ale często mi tu Mirabelki polecały dobre strzały, skin jest dla mnie spoko na przykład, ale chce spróbować coś innego, a nie chce tez kupić typowego babola
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@somskia: a jaką masz cerę? Jeśli suchą to niezły jest nacomi city, tylko ja lubię go przypudrować bo za bardzo się świecę xD Ale przez to że jest tani i nie szczypie w oczy to i tak go lubię
  • Odpowiedz
@nickzgeneratora: Nacomi City u mnie się zupełnie nie sprawdziło. Ciężko się rozprowadza, powoli wchłania, mocno bieli (i to tak plamiście), podkreśla wszelkie niedoskonałości, włoski, do tego zapycha i wyświeca cerę. Dla mnie bubel. Cera mieszana w kierunku normalnej.

Testuję teraz Fluff, ale znowu jest ciężki, przy czyn wyrównuje fajnie cerę, lekko rozjaśnia (mam cerę oliwkową) i nie zapycha tak jak Nacomi - na zimniejszy sezon się sprawdza.

Mam za sobą inne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ismenka: co człowiek to opinia, bo mnie nacomi nie zapycha a mam cerę trądzikową ¯\_(ツ)_/¯
Ale przypomniałaś mi o spfach z pharmaceris- miałam ze dwa i były bardzo spoko. Tak że testować obserwować @somskia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nickzgeneratora: No dokładnie. Eh, ledwo kilka dni temu opakowanie Nacomi zużyłam, bo nie lubię wyrzucać - stosowałam tylko, gdy siedziałam w domu i mieszałam z innymi kosmetykami, by zmniejszyć komedogenność. Tak to dałabym somskiej do testów i sama przekonałaby się na własnej skórze bez wydawania 25 zł xD

Dobra, biorę teraz na tapet Ivostin i dopisuję Pharmaceris do luknięcia w skład i opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz