Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zbiera mnie na wymioty gdy słyszę o górnictwie.

Wydarzyła się tragedia, tutaj nie ma o czym dyskutować. Nie potrafię jednak znieść tej narracji, podniosłego tonu jaki ma miejsce przy okazji każdej mniejszej lub większej tragedii jaka ma miejsce w górnictwie.

Każdy, każdy jeden, który idzie na kopalnię wie gdzie idzie. Wiedzą to już z dziada pradziada, o tym się mówi, każdy wie jakie jest ryzyko. To nie są męczennicy, tych najemnicy, którzy za hajs świadomie ryzykują swoje życie. Co więcej, niemała część z nich marzy o tym żeby tam się dostać lub wykorzystuje wszystkie możliwe kontakty, wujków, zwiącholi i łapówki by przyjąć się pod kopalnię. #!$%@?.

Niestety w moim mieście (sjz) żyje sam beton górniczy. Być może dlatego tak mi się to udziela.

#gornictwo #wypadek #kopalnia #pawlowice #pniowek #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6262b34a4fda84894d5cd6e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
UrodzajnaŻona: ALLELUJA, dostaję +20% pensji za bycie dołowcem, w zamian tego mam jedynie jakąśtam śmieszną szansę na śmierć w katastrofie xDDD
Aż brak mi siły, żeby cię prawidłowo #!$%@?ć. Wiedz że jesteś dużo mniej warty niż ci, którym nie dane było wyjechać.
Jak cie zbiera na wymioty to zapraszam #!$%@?ć z SJZ, albo życzę żebyś się nimi udławił.

Zaakceptował: LeVentLeCri