Wpis z mikrobloga

Podsumowanie przesłuchania Deppa.

W ubiegłym tygodniu Depp składał zeznania i był przesłuchiwany. Szybkie podsumowanie tego czego się dowiedzieliśmy. Jest też lista świadków z obu stron. Wszyscy funkcjonariusze policji zeznają po stronie Amber. Jest ich 8. Po stronie Deppa nie ma żadnego funkcjonariusza policji. Producenci filmowi także są tylko stroną Amber. Odczytano wiele smsów, w których aktor przyznał się do przemocy. Potwierdzono też, że Amber szukała dla niego pomocy i dzieci Deppa ją lubiły. Są też nagrania jak aktor tnie się nożem. Poniżej lista dowodów, które przedstawiono w sprawie.

- Odczytano sms, w których Depp nazwał Paradis #!$%@?ą.
- Odtworzono nagranie, w którym Depp krzyczy Jesteś #!$%@?ą i Cie nienawidzę do Amber.
- Potwierdzono, że Johnny Depp brał narkotyki z Marilynem Mansonem i Paulem Bettanym.
- Odczytano sms, w których Depp pisał zabiciu i spaleniu Amber.
- Odtworzono nagranie, w którym Depp prosi Heard, aby ta go pocieła nożem. To są 2 różne nagrania. W drugim słychać jak Amber krzyczy prosze nie tnij sie nożem.
- Depp zeznał, że podczas bójki uderzył Amber w głowę w obronie własnej.
- Prawnik Head zauważył, że Depp kłamał o swoje trzeźwości (nie zgadzają się daty z tym co powiedział jego lekarz).
- Odczytano sms z przeprosinami Deppa do Amber.
- Odtworzono nagranie, w krórym Amber próbuje pomoc Deppowi i mówi ‚Myślałam, że sie udusisz wymiocinami’.
- Odtworzono nagranie, w którym Amber przynała się do rzucenia Deppa przemiotem i do spoliczkowania.
- Odczytano sms Deppa do przyjaciela
_Mam nadzieję, że gnijące zwłoki c*** rozkładają się w #!$%@? bagażniku Hondy Civic!!”

- Odtworzono nagranie, w którym Depp uderza w szafki, a następnie odkrywa, że Amber go nagrywa i wpada w złość. Depp skomentował, że został nielegalnie nagrany.

- Odtworzono nagranie, w którym Depp mówi
Uderzyłem cię głową w #!$%@? czoło, to nie łamie nosa W innym nagraniu można usłyszeć, jak Heard mówi o siniakach i brakujących kępkach włosów, „podbitym oku” i „spuchniętym nosie”.
- Odtworzono nagranie
Staję się irracjonalny, kiedy robisz filmy. Staję się zazdrosny i cholernie szalony i dziwny, wiesz, walczymy o wiele więcej. Tutaj zapewne chodzi o sceny z J.Franco.

Sprawa odciętego palca.
Tutaj dłuższe wyjaśnienie. Depp nie jest w stanie tego udowodnić. Wcześniej jego lekarz zeznał, że Depp powiedział mu, że odciął sobie palec nożem w kuchni. Wiadomo, że był wtedy w ciągu. Póżniej odczytano sms Deppa do lekarza
Odciąłem sobie lewy środkowy palec jako przypomnienie, że nigdy więcej nie powinienem odcinać palca!”
- Prawnik pokazuje zdjęcie lustra, na którym Depp napisał krwią z palca
Starring Billy Bob and Easy Amber.Depp zeznał, że jak skończyła mu się krew, to włożył palec do puszki z farbą i pisał nadal…
-Depp pisał sms, że potrzebuje narkotyków.

Sprawa odwyku
Depp próbował leczyć uzależnienie i Amber mu w tym pomagała. Prawnik odczytuje sms Deppa do matki
Nie dałbym rady bez niej… Poszedłbym popływać i połknąłby duży łyk oceanu bez niej, szczerze mówiąc – powiedział.

To tylko Amber pozwoliła mi przez to przejść

- Pojawia się wątek zazdrości. Depp był zazdrosny o sceny Amber z Farnco. Doszło do awantury. Następnie odczytano wiadomość z przeprosinami Deppa do Amber
'przepraszam. Naprawdę nie wiem, dlaczego ani co się stało .Ale nigdy więcej tego nie zrobię. Chcę wyzdrowieć dla ciebie. I dla mnie. Muszę. Moja choroba jakoś wkradła się i mnie porwała.’

- Prawnik przechodzi do wydarzenia w Kaliforni. Aktor przyznaje, że podczas tej kłótni uderzył kinkiet w łazience.
- Prawnik odczytuje sms Deppa do siostry Oczywiście, podczas ostatniej podróży tłuknem Amber… jestem szalony’(w tym cytacie było też dużo o narkotykach i drinkach, ale pominełam)
- Prawnik Amber pyta o niszczenie pokoi hotelowych (Depp był kiedyś aresztowany za zdemolowanie hotelu). Depp skomentował, że zniszczył kanapę czy tam dwie.
- Nagranie Myślałam, że udławisz się własnymi wymiocinami… tak, często wymiotujesz… Och, to dla ciebie nowość?” Pyta Depp.
- Odczytanie sms Deppa_byłem naćpany jak *** podczas kręcenia filmu’
- Prawnik odczytuje sms Deppa. W jednej wiadomości Depp mówi, że jego dzieci
„zakochały się w Amber po uszy”.
- Odczytano sms Deppa
Uważa, że mój peruwiański okres uczynił mnie potworem i że rujnuję związek…_
- Depp potwierdza, że określenie ‚potwór’ odnosi się do ciemnej strony jego osobowości
- Odczytano sms, w którym Depp nazywa Amber dziwką.
- Kolejny sms, w którym nazywa Amber dziwką, a siebie dzikusem
- Prawnik wypytuje o dzieciństwo aktora. Zapytany o swojego ojca, Depp mówi, że widział, jak jego ojciec uderzał w ściany, ale to jego matka była agresywna.

Zeznania Deppa
W zeznaniach Depp powiedział, że to Amber była agresywna. Pokazał zdjęcia z siniakiem na policzku i zdjęcie ze szpitala (sprawa palca). Tego się nie da streścić. Depp przekonuje sąd, ze padł ofiarą spisku i nigdy nie uderzył żadnej kobiety.

To wszystkie wątki, które pojawiły się w przesłuchaniu. Dużo wątków z narkotykami (tylko po stronie Deppa), ale nie rozpisywałam się o tym. Jeśli ktoś uważa, że coś pominełam, to proszę o link.

Powtórze raz jeszcze - to są wszystkie dowody, które przestawili prawnicy Heard podczas przesłuchania Deppa

Pobierz
źródło: comment_1650726260j5ENWkkF6sOJuzIxu14jbD.jpg
  • 12
@podomka: Interesujące są zeznania byłej asystentki Amber, która zeznaje, że Amber bywała często agresywna, ubliżała jej i też brała narkotyki.
Sąsiad Deppa zeznaje, że Amber mówiła, żeby zobaczył na jej twarzy, że Depp ją pobił - a tam niczego nie było.
Jeśli chodzi o sprawę palca - Depp twierdzi, że wobec lekarza chciał ją chronić i dlatego nie mówił, że ona go zraniła.
Jeśli chodzi o ratowanie przez Amber - sam
@podomka: Aha, i proszę o źródło do tego, że policja po stronie Amber. Bo każde wcześniejsze zeznanie policji mówiło o tym, że nie było dowodów na przemoc.
@Nosazn: To jest streszczenie przesłuchania. Przedstawiam dowody. To, ze Depp powiedział, ze to było w obronie własnej, to już tylko jego słowa. Nie ma tego na nagraniu.
@Nosazn: Powtarzam Ci jeszcze raz. Wyzej masz same fakty, a nie zeznania Deppa Co z tego, ze Depp powiedział, ze odcięła mu palec? To tylko słowa, nie ma dowodów. Słowo przeciwko słowu. Ja wstawiam tylko dowody, a nie interpretacje! To jest z przesyłania Deppa przez prawników Heard z tego tygodnia. W sądzie licza się tylko dowody. Zeznanie jej asystentki to nie ten tydzień i tam tez nie padły żadne dowody. Jedynie
@podomka: Tak, tak Amber święta a Depp to potwór. Nudna ta twoja jednostronna narracja. Jebnoł to jebnoł wyraźnie zasłużyła. Nie zazdroszczę mu sądzenia się w czasach me too. Takie baby już nie jednego zniszczyły.


@omnipotentmasterofnone: Uwielbiam argumenty polskiej patologii xd jebnal bo zasłużyła. Na szczęście świat nie stoi po stronie patologi. Jebnal i wyleciał z wszystkich filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: Mało wiesz o kobiecej toksyczności oraz o uprzywilejowaniu kobiet w sądach. On został ukarany za wszystko co zrobił, a to że ona prowokowała i biła to już nie ważne i jej nikt nie ukarze. Na dodatek ona wywleka ich obustronny konflikt przedstawiając go dokładnie tak jak ty, czyli jednostronnie i niszczy mu karierę.
To jest tak samo sensowne jak karanie człowieka za obronę konieczna i robienie z napastnika ofiary. Wystarczy