Wpis z mikrobloga

#ator to jest poniekąd żywe usosobienie 7 grzechów głównych

1. Pycha
"Oglądają mnie rząd, ministrowie, posłowie i prezes Kaczyński", "Ja to przewidziałem", "Dzieje się tak jak przewidziałem".

2. Chciwość
Rozciąganie filmików do długości ponad godzinę (gdzie materiał źródłowy przeczytasz w 5 minut) aby tylko napchać reklam, ciągłe żebranie o wyłączenie adblocka i oglądanie w playliście, branie widzów na litość aby tylko wspomagali, notoryczne clickbaity i krzykliwe tytuły.

3. Nieczystość (z tym często jest problem)
Dawanie clickbaitowych miniaturek z roznegliżowanymi paniami, brak higieny, wiecznie nieumyte włosy, niezadbana broda, występuje na filmikach brudny i zaśmierdzony.

4. Zazdrość
Ból dupy w stosunku do innych twórców, ciągłe przytyki wobec innych youtuberów (co prawda bez nazwisk no bo po co), szkalowanie mniej zamożnych ludzi pobierających świadczenia socjalne, szkalowanie osób publicznych jak np. Bill Gates, oskarżanie jakichś bliżej niewskazanych osób o przycinanie mu zasięgów i wieczne działanie na jego szkodę.

5. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu
Tu wystarczy spojrzeć na jego sylwetkę.

6. Gniew
Ciągłe obrażanie i pomawianie osób publicznych i nie tylko od ministra zdrowia przez premiera przez prezydenta Ukrainy aż do dzieci chorych na raka, pomawianie i obrażanie lekarzy i innych grup zawodowych, cenzura na social mediach i wyciszanie osób które ośmielą się go skrytykować.

7. Lenistwo
Mimo wielu lat na yt brak jakiegokolwiek montażu i obróbki materiałów, niewycinanie jakichkolwiek wpadek jak np. bekanie, niemalże zerowy research i pojęcie w jakimkolwiek temacie.

#pracowniktvn #szury #wideoprezentacje
  • 8