Wpis z mikrobloga

Mirki śmiechu warte, chłop się klockami bawi. Ostatnio pod wpisem szanownego @damw odgrażałem się, że zaczynam budować własny moc w klimacie castle/medieval. Założenie jest, aby otrzymać coś jak z linka (jest to forestmen outpost z lego ideas https://ideas.lego.com/projects/1dab75ef-a79a-4dbd-ad63-8c9433be0c5c). Theme to Castle Dragon Knights (2013-2014).
Póki co jestem na etapie sortowania części, będę miał do dyspozycji ok 2500 elementów. Zakładam swój tag #budobuduje jakby ktoś chciał śledzić postępy, albo czarnolistować.

Zestawy z jakich będę korzystał to:
71767 Ninjago Dojo Temple
70400 Forest Ambush
5929 Creator Small Castle
79014 Dor Guldur Battle (bez minifigsów)
79010 Goblin King Battle (niekompletny, na oko ok połowa elementów, bez minifigsów)
31048 Lakeside Lodge
W miarę jak będzie mi czegoś brakowało, to będę starał się dokupywać używane z czasem.
Budżet do tej pory ok 200 funtów. Kurła właśnie sobie uświadomiłem, że miałbym w tej cenie kuźnię z lego ideas i jeszcze by zostało na creator castle 3 in 1. No #!$%@?, trudno xD
#lego
Budo - Mirki śmiechu warte, chłop się klockami bawi. Ostatnio pod wpisem szanownego @...

źródło: comment_1650716074TB6uB2pMwOARESrTGeGpRj.jpg

Pobierz
  • 5
@damw: zajebisty landscaping tam jest, na pewno się przyda. Będę musiał ogarnąć dużo z zakresu właśnie budowania terenu, mostków, wieżyczek itd.