Wpis z mikrobloga

niestety wypopkistagubązo zostaliście chyba oszukani przez korzeniumbe

fachfachtem ten nius o kobrze i czopelce brzmiał prawdopodobnie ale w takim razie jakim cudem uszaty makak z ogrzyca wzięli w ogóle ślub?

chyba że pani czopelka ubezwlasnowolniła królową simsow gdy tej pogorszyło się przez picie harnasiu z krasnalem na melinie a mops zaczął wyciągać dwie lewe rączki po amelke

nie wiem nic nie wiem
#bonzo
Pobierz
źródło: comment_1650712141SwzZGonh6LS7sFCs7Tjsh8.jpg
  • 12
@KonstantinB: wystarczy popatrzeć na stare fimiki. Na początku 2012 menel jest pełen energii fafluni się i pluje na kamerę, jakiś czas później, zapewne kiedy zaczął brać leki wygląda na zmulonego, ton głosu się zmienił. Ostatnio mu się pogorszyło, pewnie przestał brać psychole. Także niedługo, będzie w zakładzie, tam gdzie jego miejsce. Swoją drogą kiedyś miałem praktyki z ludźmi z podobnymi problemami, i kobra jakby się tylko odezwała to już by ją
@Hypeman: Akat nic finie nie udowodniłeś. Cytujesz jeden przepis i dorabiasz ideologie.
1. Może to ubezwlasnowolnienie częściowe, więc taka osoba może w pewnym zakresie o sobie decydować. (Doczytaj kodeks cywilny a potem udawaj prawnika).
2. Może ubezwłasnowolnienie było po ślubie finie? Przyszło Ci to do głowy.
3. Uszoka zaprzeczanie i #!$%@? o dziecku jak o nie dba, jasno sugeruje, że dziecka nima i jego zabranie menelom graniczy z pewnością.
4. Po
@jobless: zgrywasz mądrale a chyba nie wiesz jak urzędy cywilne traktują ludzi leczonych psychiatrycznie i do tego nie trzeba być prawnikiem.

A2 napisałem o ewentualności ubezwłasnowolnienia po ślubie.

A3 może może nic nie wiem.

A4 oni mieszkają w mieście uć a jak wiadomo w skali tego miasta to oni są jak przeciętni obywatele benc tego typu.

Rozłożyłem cię na poszczególne sektory imiegodnia.