Wpis z mikrobloga

@dymel: No najlepiej by było nówkę, na raty, ale wiem że to może być ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeglądam używki, ale większość fajnych rowerów jest na szczękach a mam nowe koła Dandyhorse, które by mi się kurzyły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo nie ten rozmiar xD
  • Odpowiedz
@s---k: via nirone disc to tak raczej 10kg
@guru8: nie wydaje mi się żeby cokolwiek nowego się dało. Jak robiłem risercz jakiś czas temu to najbliżej (a i tak za 7k i trzeba by to ściągać z UK jakoś) był PLANET X PRO CARBON DISC SRAM RIVAL 22 HRD, u nas za 9,5k VAN RYSEL EDR CF 105.
  • Odpowiedz
@dymel: No właśnie ja cały czas walczę, czy szukać używki, czy brać EDR AF na szczękach za 5k i mieć wywalone bo gwarancja. Tylko jakby był na tarczach, to bym sobie tylko Dandyhorsy żonglował z roweru do roweru.
@s---k: Ehhh, już wyrosłem z Bianchi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Nie, bo jestem #!$%@? p0lakiem robakiem i przeznaczone mi są gówniane rowery ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@guru8: nie kupiłbym już nowego roweru na szczękach ¯\_(ツ)_/¯ Już bym wolał dokulać te 3k przez parę miechów i resztę na raty wziąć, szczęki za dużo tracą na wartości :(
  • Odpowiedz
@s---k: Kolor szybko się nudzi, a zero tam włoskości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dymel: Tylko przez te parę miechów z tych 3k zrobi się 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak patrzyłem to nawet za 8k rowery potrafią ważyć 10 kg xD
@krabozwierz: Ale ja nie kupuję auta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
A jak patrzyłem to nawet za 8k rowery potrafią ważyć 10 kg xD


@guru8: to sobie sprawdź wagę treka domane sl5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no, isospeed i bagażnik trochę ważą, ale jednak...).
Tak czy siak - albo płacisz albo idziesz na kompromis, nie można mieć wszystkiego.
  • Odpowiedz
to sobie sprawdź wagę treka domane sl5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dymel: No mniej więcej o tym mówię xD No ja chce jakiś rower do zapieprzania i do jazdy po górkach więc ma być w miarę lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krabozwierz: Ale ja nie mam żadnej kupki na nowe auto ()
  • Odpowiedz
@s---k: Tylko chińska rama teraz to też tak średnio się opłaca, wyjdzie podobnie jak nowy rower w sklepie, ale bez gwarancji i z moją robocizną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędzej myślę nad jakąś używką, ale to też cud trafić coś fajnego i w dobrym rozmiarze. A też mi się średnio chce robić przy tym xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wgl co to się dzieje że nowe aluminiowe modele na 105 za ponad 7k ważą ponad 10 kg jak jakieś Tribany 520?

Aktualnie robię upgradę swojej aluminiowej Ultry 500 AF GF i z kompletna 105 z hamulcami TRP Spyre C i Fulcrumami 4 DB z oponami 32 mm celuję w około 9 kg ( _)
Nawet uwzględniając hydraulikę to te 10 kg wydaje się dużo jak na "uznanych" producentów
  • Odpowiedz
  • 3
@guru8:

Tylko przez te parę miechów z tych 3k zrobi się 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mi canyon podrożał przynajmniej 1k od jesieni ubiegłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dość że droższy to chociaż z 0,4 kg cięższy :D
  • Odpowiedz