Wpis z mikrobloga

@aa-aa: Obwiniaj jeszcze ludzi którzy tam pracują że chcą pieniądze, bardzo dobre podejście typowe dla człowieka który nie zna realiów tam panujących oraz ma zerową wiedze i chce się na dany temat wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aa-aa: nie ma takiej możliwości w kopalniach by pieniądze przeznaczone na bezpieczeństwo lądowały w kieszeniach pracowników. BEZPIECZEŃSTWO jest ponad wszystko (oczywiście to oficjalne, środki ochrony osobistej, metanometria, przewietrzania itp.). Te rzeczy muszą być i koniec kropka, jak mirek @sprynek: napisał, nie da się przewidzieć tąpnięć, lecz można zapobiec wybuchom.
@Qql3l3: pamiętam, że prezes JSW, co go tak górnicy nie lubili właśnie coś takiego powiedział, tak mnie to wryło, że zapamiętałem, przed PiSem jeszcze on był, ten prezes
Powiedzcie mi taką rzecz: jak to możliwe, że te kopalnie się zawalają ciągle. Kiedyś prezes JSW mówił, że jak mieli nadwyżki finansowe, to zarząd zaproponował górnikom, żeby zwiększyć bezpieczeństwo, ale oni chcieli premie i piętnastki kolejne.


@aa-aa: xd
prezes zamiast zainwestowac w BHP to wycfanil sie i chcial ro zrobic nie za zyski tylko za hajs na wypłaty pracowników tak by miec na papierze ze oni sami nie chcieli. Xd Czyste