Wpis z mikrobloga

Specjalnie konto założyłem żeby recenzję napisać - hempshot blueberry przebija mocą wszystkie greenouty na chwilę obecną, niepewnie do tego podszedłem bo zawsze przy nowym produkcie wolę podchodzić ostrożnie. Na szczęście pozytywne zaskoczenie, hempshot BB wchodzi o jakieś pół godziny dłużej niż freshbomby np., ale działa o wiele mocniej - freshbomby trzebaby było wypić jakieś 70ml by poczuć to co przy 40/45ml blueberry(mam porównanie, piłem różne greenouty wielokrotnie i w różnych kombinacjach). Trzyma również o wiele dłużej. Minusy też są - straszny bodyload, piłem 3x i za każdym razem brzuch bolał mnie nieprzyjemnie dosyć. Efekty są też dosyć ogólne, gdzie w greenoutach czuć bardziej że to sativa energetyczna lub indica nasenna. Aczkolwiek ja od dziś się przerzucam na blueberry, okazjonalnie sobie tylko czasem colę kupię bo mi się do niej fajnie ćwiczy na siłce
#greenout #freshbomb #hempshot #cbd
  • 10
Potwierdzam. Sam wczoraj spróbowałem Hempshot Blueberry. Nie dość, że mocą przebija wszystkie Greenout, do tego bardzo konkurencyjna cena, i takie szczegóły jak szklana butelka, a do tego w smaku lepszy
@daj_lyka: a w życiu, chcesz to dodaj sobie to konto do znajomych i zobaczysz ze za pare miechów tez bede rozne rzeczy pisal, mialem kiedys juz profil ale nie wytrzymalem presji i usunalem xd