Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@bArrek: od kilku lat kupuje po 20 takich samych czarnych koszulek i kilka par takich samych spodni (czarne cargo). Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bArrek: znalazłem jeden model i rozmiar spodni, o którym wiem, że mi pasuje i sukcesywnie pozbywam się starych. Na razie mam 3 pary tych samych spodni i dążę do 5-6.
  • Odpowiedz
@bArrek: Kupuje zazwyczaj w Reserved przybliżony rozmiar, krój regular i zanosze do krawcowej. Wychodzi niewiele drożej, ale nie męczę się z przymierzaniem setek par, w których zawsze coś jest za duże, za małe, za szerokie, za ciasne itd. Polecam tę metode
  • Odpowiedz
@bArrek: Co? Czemu akurat spodni? No kupuje się tak jak normalne ciuchy. Mi różowa nawet nakazała wyrzucić starą parę jak będę kupowac nową, bo półki na spodnie wyładowane na maksa. xd
  • Odpowiedz
@bArrek: Coś Ci się pomyliło. Wszystko idzie mega sprawnie. Nawet nie muszę się fatygować do sklepu po te spodnie. Zamawiam, odbieram i od razu zanoszę do krawcowej. Jeśli Ty wolisz latać po galeriach i tak marnować czas, to Twój wybór
  • Odpowiedz
znalazłem jeden model i rozmiar spodni, o którym wiem, że mi pasuje i sukcesywnie pozbywam się starych. Na razie mam 3 pary tych samych spodni i dążę do 5-6.


@ZaQ_1: Przecież 3 pary wystarczą. Jedna w praniu, jedną nosisz i jedna jest zapasowa. 3 to tak optymalnie. Jak się jedna zniszczy to wtedy trzeba nową kupić xd
  • Odpowiedz
@Klepajro: Synuś chyba ci się coś pomyliło. Masz trociny zamiast mózgu?

Kupujesz sobie spodnie, zanosisz do krawcowej i uważaj teraz - tylko raz robi pomiar -, a później jak kupujesz kolejne spodnie i je zanosisz to ona ma już wzór i nie musisz po raz kolejny ich zakładać, a ona wszystkiego mierzyć od nowa. Cała akcja trwa z 2 minuty. Spodnie mam w większości tego samego dnia do odbioru. Co więcej
  • Odpowiedz
@bArrek

o ja #!$%@? xDD to ja już wolę 3 pary spodni przymierzyć niż kupić i do krawcowej latać xDD

Jak się nie ma wymiarów standardowych to nie da rady kupić gotowych spodni. Wystarczy że masz nadwagę 10 kg i każde spodnie trzeba skracać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bArrek ja tam kupuje ciuchy raz na rok, dwa. Jak mnie w sklepie widzi znajomy sprzedawca to od razu uśmiechnięty bo wie że zaraz sprzeda sporo podkoszulek, spodni, bluz i kurtkę.
  • Odpowiedz