Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
Zastanawiam sie dlaczego wykopki łykają wszystkie informację od strony ukraińskiej bez zastanowienia a wszystkie inne które nie są zgodne z głównym nurtem od razu nazywane są fejkiem i ruską propagandą? Może nie wszystko jest tak czarno-białe jak serwują wam media.

#wojna #informacje #rosja #ukraina
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 322
@Gawol_1: jak na razie w ogromnej większości z perspektywy czasu widać, że informacje Ukrainy to prawda a Rosji gówno prawda i manipulacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gawol_1: też to zauważyłem a trochę mnie to dziwi bo wydawało mi się, że wykop nie łyka wszystko jak leci co mówią w Tvp i TVN..
  • Odpowiedz
@Gawol_1 dlatego że wojska rosyjskie są na terenie Ukrainy a nie odwrotnie, dlatego że ruskie teorie w stylu brudnej bomby, broni biologicznej przenoszonej przez ptaki i atakującej Rosję są tak absurdalne że nawet jeśli istnieją jakieś ukraińskie fejski to i tak są bardziej wiarygodne niż cała ruska narracja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: rozumiem ale myślę że trzeba znaleźć złoty środek a poprzez wyzywanie kogos od onuc bo tylko delikatnie zaneguje główny nurt informacji to nie jest dobra droga. Staram sie czerpać informacje z wielu źródeł i nie wierzyć tylko w to co serwuje tvp, tvn, onet czy konta propagandy ukrainskiej na tt i zostałem tutaj zwyzywany już tysiące razy od onuc, mimo że nigdy nie popierałem kacapów i nie popieram.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jast: wyspa węży, czołg który rozjechal samochód a okazał sie ukraiński, babcia od trutki, ciało w studzience itp ciężko powiedzieć że wszystko co mówią ukraincy to prawda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawol_1: daj linka do tego ciała w studzience, bo krzyczycie o tym jak w ruskiej tv, a nikt nie widział tych oryginalnych wykopów xD
  • Odpowiedz
Zastanawiam sie dlaczego


@Gawol_1: nie zastanawiasz się, tylko prowokujesz szczucie. Już kiedyś zadawałeś podobne pytanie i, nie wiedząc jeszcze, że jesteś zwykłym trollem, wszedłem z tobą w polemikę podobnie jak kilka innych osób. Po tym jak dostałeś masę merytorycznych odpowiedzi, postanowiłeś usunąć swój post. Wystarczy przejrzeć twój profil, żeby wyłapać twoje intencje.
  • Odpowiedz