Wpis z mikrobloga

Witam. Pisze do was, bo mam problem z myszką w csie i w sumie windowsie też. Pobrałem sterownik do myszki(niepotrzebnie), bo myszka dobrze chodziła i spieprzyło mi totalnie ustawienia, myszka chodzi szybciej niż powinna, nie mam takiej pamięci mięśniowej przez to nie mogę się wcelować np z awp, bo celuje w inne miejsce. Przywracalem do ustawień fabrycznych jak i w sterowniku myszki, jak sterowniku myszki w windowsie, ale nic nie pomogło... Mam 6/11, czyli normalnie ustawione, akceleracja również wyłączona, dpi jest takie same, ale myszka zachowuje się dziwnie, bo chodzi za szybko. Jeszcze bawiłem się w tym samym dniu wyłączajac poprzez naciśnięcie na ikonkę gry w właściwości---->zgodność i usunelalem optymalizację pelnoekranowa, ale po tym co się stało odznaczylem te opcję. Myszka to Dream machines supreme, na której gralo mi się dobrze. Kombinowałem resetowalem, ale nie przynosi to efektów, bo czuję różnice w ruchach. Liczę na jakąkolwiek pomoc
#csgo
  • 9
  • Odpowiedz
@Bozydar666: jest bardzo zauważalna, bo nie potrafię wcelować się np. z awp za ściany, tak jakbym zapomniał jak się gra i nie miał pamięci mięśniowej. Tak samo przy rundach pistoletowych szczególnie to widać, gdzie po prostu przeciwnicy biegają i ja nie potrafię się wcelować. Bardzo dziwne to jest, podłączyłem druga myszkę tej samej firmy i było to samo. Dwa zainstalowałem windowsa na drugim dysku i ten problem nadal występuje. Myślałem nad
  • Odpowiedz
@Bozydar666: jeszcze tutaj naklikalem w wyłączeniu optymalizacji pełnoekranowej , ale odznaczylem to, tak samo w "zmień ustawienia wysokiej rozdzielczości dpi" tam też pozmieniałem, ale przywróciłem do tego stanu co było wcześniej. Zbiegło to się w czasie, bo i nie potrzebnie włączyłem sterownik od myszki, jak i tutaj w zgodności csgo się bawiłem. Liczę, że może Ty pomożesz, a nie miałeś live to nawet nie miałem jak zapytać
embapi - @Bozydar666: jeszcze tutaj naklikalem w wyłączeniu optymalizacji pełnoekrano...

źródło: comment_1650710508EW9EiwOz9ysgrvcvM32Iyi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Akceleracji nie ma(włączałem ja i ona wtedy przy szybszych ruchach jeszcze szybciej chodziła, co jest oczywiste ), ale myszka szybciej chodzi nawet w windowsie, tak jakbym nie miał 800dpi tylko więcej według mnie.
  • Odpowiedz
@Bozydar666: mam na rawinput 1 oczywiście, akceleracja wyłączona i resztę komend z akceleracja patrzyłem to są defaultowe, bo nie ruszałem. Według mnie to się zjebczylo od bawieniu się ta zgodnością i tym od dpi, gdzie i tak ustawiłem tak jak było czyli odkliknalem opcje i wyłączyłem to co naklikalem w "zmień ustawienia wysokiej rozdzielczości". Różnica jest widoczna, bo odpaliłem sobie wczoraj skrzydłowego i faceit na drugim koncie(nie powinienem tak robić, ale
  • Odpowiedz
@Bozydar666: format pomógł, choć teraz zgrywać to od początku. Już widzę po samym pulpicie i ruchach myszka. Nie wiem czy csa jeszcze od nowa nie pobrać. Dzięki za zainteresowanie i tak, pamiętam dawne czasy jak Cię "pro" zawodnicy zjedli za czitowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro.
  • Odpowiedz