Wpis z mikrobloga

Kupiłem xiaomi 1s na Amazonie. Wszystko działa, jest ok, natomiast dwie sprawy:
- czy warto aktualizować hulajnogę przez mihome? Czytałem, że hulajnoga zwalnia wtedy do 20km/h nawet w trybie sport.
- czasem pod większą górkę hulajnoga prawie, że staje lub ledwo się toczy. Ważę ok 85-90kg - czy to czas na dietę?
Dzięki.
#hulajnogaelektryczna #xiaomi #kiciochpyta
  • 14
@AlekGames zielonka jestem w tym temacie, chyba nie chce nic grzebać w sofcie. Niby czytałem, że nic trudnego ale realnie szkoda mi czasu się w to zagłębiać. Wolałbym korzystać z gotowców od Xiaomi, ale jeżeli hulajka ma zwolnić do 20kmh to nie chce.
@Andczej dzisiaj jadę na stację benzynowa to sprawdzić i dopompować ewentualnie. Normalnie mogę użyć kompresora?
@Andczej mirku szanowny, a w tą pompkę od xiaomi to warto inwestować? Mam hulajnogę ledwo 2gi dzień, mam nadzieję, że dętka wytrzyma :-)
@Andczej dopompowalem koła, kupiłem tą pompkę. Ciśnienie w nich było po 1.2 ()
Natomiast znasz może odpowiedź na 1sze pytanie?
@mapp: nie aktualizuj nic z oficjalnej apki Xiaomi Home. Nie bądź #!$%@? jak ja na początku. Zaktualizowałem i z najnowszym softem nie ma opcji cofnięcia się (jedynie przez programator, który właśnie kupiłem xd). 20km/h to mało, szczególnie jak masz długą i "świeżą" ścieżkę rowerową, asfaltową.