Wpis z mikrobloga

Korzystam z #samsung #galaxy i klawiatury natywnej Samsung. Ma wiele fajnych bajerów, skróty itp ale ma też kilka wad. Bardzo często (głównie gdy mam rękę zajętą) piszę przesuwając po ekranie. Geniusze tworzący tę klawiaturę tak ją zrobili, że np przesuwając tak by napisać słowo "dobrze" w 50% wyjdzie "driver" w 40% "success" a w 10% to co chcę. Pomimo, że używam słownika Polskiego. Wcześniej w Xiaomi miałem klawiaturę, która tak idealnie działała i uczyła się tego co piszę, że byłem w stanie napisać wiadomość nie patrząc na ekran.

Do rzeczy: jaką klawiaturę polecacie na Android? Bardzo dużo piszę, zależy mi na pisaniu przesuwaniem, dobrym słowniku #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plotkova99: tylko daj jej trochę czasu i nie wywalaj po jednym dniu, klawiatura musi się trochę nauczyć ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak zrobię, już zainstalowana.

Przy okazji zauważyłam że pojawiła mi się klawiatura Microsoft chociaz jej nie instalowałam. Dziwne.

Przypomniało mi się jeszcze jedno co mnie wkurza w tej klawiaturze Samsung... Po napisaniu słowa korekta sama poprawia na to co uważa za słuszne i na dodatek jak np. poprawi na "poprawię" a ja chciałam napisać "poprawi" to przy naciśnięciu mazania nie zmażę jednej literki tylko całe słowo. To durne.
  • Odpowiedz