Wpis z mikrobloga

nie wiem, może się nie znam ale jak dla mnie bardzo mało profesjonalne gdy pracownik federacji, prowadzący tzw cage przed galą, na właśnie jednym z tych cage'ów grilluje a następnie doprowadza do łez jedną z zawodniczek a następnego dnia odpala sobie live z jej przeciwniczką i spermi do niej publicznie ¯\_(ツ)_/¯
#wardega #wataha #famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@wataf666: teraz już wiesz dlaczego wykop mówi na niego zwyrol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zresztą, tak szczerze mówiąc, ja nigdy nie traktowałem tych gal mma poważnie, w sensie poniekąd jak (z całym szacunkiem do większości z uczestników, oczywiście) małpy w klatce i hordę postronniaków którzy tylko rzucają kasę obstawiając rezultaty

poza tym, czy Wardęga był w ogóle trzeźwy/w pełni sił umysłowych na tym cagebarecie? Bo czasami
  • Odpowiedz
@wataf666: tez tak sobie pomyślałam! Do tego jak wielki brak szacunku okazuje swojej partnerce, kiedy rozmawia z młodą, piękna dziewczyną o zakładaniu only fans i cały czas lecą jakieś teksty z kontekstem seksualnym. Rozumiem, ze to żarty, ale według mnie bardzo niesmaczne.
  • Odpowiedz
@starrk: tutaj masz jak typiara popłakała się na cage'u, wardęga praktycznie cały czas wytykał jej jakieś błędy i potknięcia, tylko jej ze wszystkich gości w studio a następnego dnia na swoim kanale odpalił live wraz z fagatą, przeciwniczką kociołek i praktycznie cały live spermił. przykład
  • Odpowiedz
@wataf666: ja już pisałem w komentarzach do dwóch innych wpisów, dlaczego jest takim #!$%@? dla ludzi z Ekipy czy innym Teamów X. Ale nie zaszkodzi przekleić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest tak okrutny wobec #teamx albo #ekipa bo sam by chciał tam być, ale nie może. Według jego chorych wyobrażeń dzieją się tam nieustanne orgie i miałby co godzinę loda na #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: profesjonalne to jest UFC czy KSW a nie Famemma. To nie jest organizacja sportowa tylko kabaret, nikt tu nie chce oglądać profesjonalizmu i jakiejś sportowej uczciwości tylko dymy, awantury, zamieszanie, kłótnie i mordobicie patusow. A jak jakiemuś zawodnikowi źle to niech #!$%@?, amatorzy dostają kontrakty lepsze niż profesjonalni zawodnicy nie dlatego że się przez maks 9 minut poszarpią w ringu tylko właśnie za generowanie patologii.
  • Odpowiedz