Wpis z mikrobloga

@wczasy #biuropodrozy @zagranica #tui #rainbow #travelplanet #wakacje
Mirki, chciałbym wybrać się pierwszy raz na zagraniczne wakacje, kierunek Grecja, Hiszpania, Cypr, generalnie standardowe wczasy nad morzem. Przedział cenowy raczej niższy. Jako że mam zerowe doświadczenie w tym temacie chciałem się Was poradzić. Obszedłem dzisiaj biura TUI, Itaki, Rainbow i generalnie najniższe oferty jakie dostałem w opcji ok. 6 dni to 2500zł, ale w większości 2800-3200zł. Dla kontrastu, jak sprawdzam w wyszukiwarkach typu fly, travelplanet czy wakacje.pl, to jest mnóstwo ofert w przedziale 1200-1500, czasem nawet w wyższym standardzie niż w dużych biurach. I tu pytanie, jakie jest ryzyko pojechania z jakimś małym biurem z oferty znalezionej za pośrednictwem zbiorowej wyszukiwarki? Na co zwracać uwagę? Tak jak mówię, jestem zupełnie zielony w temacie.
  • 1
  • Odpowiedz
@sean1_1: zależy co rozumieć przez małe. takie grecos np. jest może mniejsze ale się tylko w grecji specjalizują.

imho nie warto lecieć z biurem jak chcesz się byczyć na plaży. Lepiej śledzić fly4free i wyhaczyć jakieś tanie loty do grecji i tam często też podają oferty hotelu niezłe.

z biurem raczej bardziej się opłaca objazdówki, bo masz przewodnika, autokar itp.
  • Odpowiedz