Wpis z mikrobloga

Jest źle no to dodajemy pieniędzy, tu podwyżki, tam podwyżki no i problem rozwiązany. Nie wiem czemu Ci wszyscy ekonomiści nie mogą na to wpaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od razu bezpieczniej

Ps; Rozumiem, że te podwyżki dla emerytów mają działać tak, że rodzice będą wspierać swoje dzieci, czy co? Bo logo to rodzina z dziećmi, więc chyba to do tej grupy miał być kierowany program...

Neobychno - Jest źle no to dodajemy pieniędzy, tu podwyżki, tam podwyżki no i problem...

źródło: comment_1650559715MUqmpceU7oVpDUhaU9RFpF.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@gorzki99:
Tak powinno być, a jak będzie?
To oczywiste, kredyciarze hipotetycznie to spora grupa i teraz każda partia będzie wpadać na coraz to durniejsze pomysły jak obniżyć raty.
Możemy się spodziewać niezłego festiwalu głupoty w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
kredyciarze hipotetycznie to spora grupa


@mango2018: Jestem w tej grupie :P

teraz każda partia będzie wpadać na coraz to durniejsze pomysły jak obniżyć raty.


Ale tez mnie to przeraza.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Ej, ale podwyższenie emerytur o 12% to tylko waloryzacja o oficjalną inflację, a 20% to w zasadzie też waloryzacja, bo budżetówka w ostatnich latach nie dostawała podwyżek
  • Odpowiedz
@nextofkin: budżetówkę to trzeba zreorganizować to i hajs się znajdzie. Dla przykładu teściowa robiąca w urzędzie w geodezji ma SAM MONITOR za 4.5k a jej praca to klikanie w Autocadzie. Tyle to moja stacja robocza w firmie nie kosztowała a jest to zagraniczne korpo obracające setkami milionów i pracujemy na dużych modelach 3D, zamiast monitora za 4.5k mam 3 x Iiyamy po 500pln...

Tak by pozbierać takie wydatki z dupy
  • Odpowiedz