Wpis z mikrobloga

Wykopki, wrocilem na swieta na swoja wioske no i nie mialem co robic.. W nocy odpalilem TV, wlaczylem powtorke meczu Liverpool - Benfica (sam sledzilem jedynie Real) i #!$%@? jego mac co mnie tam spotkalo xD Skroty meczu lecialy na TVP Sport. Te same skroty, byly komentowane przez jakąs lajze (kto #!$%@? komentuje skroty meczu?), 0 talentu do komentowania, 0 niczego. Chlop zawodnikow nie znal, a komentowal to jakby zarabial tam 2500 na reke i dostal przez czyjesc zwolnienie chorobowe te zastepstwo xD Kolejno #!$%@?, wlaczylo mi sie #warshawshore Nigdy nie ogladlaem tego, jakis sezon z #kasjo z #famemma i trafilem na odcinek, gdzie szli do klubu i #!$%@? nacpani byli (obstaiwam piguly), laski mdleja, nie wiedza co sie z nimi dzieje, jakiegos chlopa z klubu sprowadzili i go #!$%@? bimbrem mimo ze typ juz ledwo kontaktowal, to mu nalali 2 szaklnki bimbru xD Wy to normalnie ogladacie? To jest gorsze od #patostreamy
O #!$%@? jeszcze jedno, wisienka na torcie to wiadomosci z #tvpis no #!$%@? majstersztyk, dykcja, przebitki, scenariusz to #!$%@? 10 latkowie to chyba pisali oxD Najwieksza polewka byla z goscia-prezentera, ktory wygladal jak wyciagniety z budowy i musial cos czytac z ekranu, a z czytaniem tak u niego srednio xD Do tego te w #!$%@? wielkie paski, na co one xD Istnienie takiej telewizji upewnia mnie, ze zyjemy w symulacji, to nie moze byc realne
#zalesie #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz