Wpis z mikrobloga

Ile jest zasadne.


@jamajskikanion: Czyli?

Tak samo nie chce białych w filmach o afryce


Ale spora część Afryki zamieszkana jest przez białych.

Nie przeszkadzają mi do momentu kiedy nie czuje że jedynym ich celem jest odchaczenie komórki na liscie nowoczesnego bingo


A czy jesteś pewien, że sobie tego nie dopowiadasz aby? Albo jak z tym się nie zgodzisz, to czy nie jesteś przyczyną problemu? Może oni po prostu to robią celowo,
jak tylko wygra konfa i wymrze pokolenie niewolnikow (tak jak Mojżesz powiedział) ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sorek: Mojżesz nigdy nic nie powiedział o wymieraniu niewolników. To Bóg powiedział, że wymrzeć muszą miękkie serdle, czyli wszyscy poza Jozuem i tym drugim, którzy nie bali się wykonywać poleceń Boga, czyli wejść do Palestyny i wygnać żyjące tam ludy. Mojżesz też miał nigdy nie wejść do ziemi obiecanej, bo
@Walther00: @grubson234567: nawet jak konfa kiedyś wygra, to zaraz się okaże, że to pis bis, sorek i jemu podobni ogłoszą, że to nie była prawdziwa prawica, a oni czekają na tę prawdziwą.

I wy się śmiejecie z fanatycznych muzułmanów, co migrują do Europy i chcieliby tu szariat wprowadzać xD


@aegispolis: oraz z ruskich, którzy w Berlinie manifestują jaka rosja jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polska: Poświęcamy gospodarkę w imię ideologii

UK: Zarabiamy pieniążki, kij z ideologią


Gdzie mieszka @sorek? W UK.

Czego chce @sorek dla Polski? Poświęcania gospodarki w imię ideologii, jak pan Korwin powiedział.

I wy się śmiejecie z fanatycznych muzułmanów, co migrują do Europy i chcieliby tu szariat wprowadzać xD


@aegispolis: Akurat UK to średni przykład biorąc pod uwagę, że żyje się tam mniej więcej na polskim poziomie:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage#Net_average_monthly_salary_(adjusted_for_living_costs_in_PPP)
W któym miejscu poświęciliśmy gospodarkę w imię ideologii?


@Cyslav: Choćby w tym, gdzie postulujecie wyjście z UE i zmianę systemu w Polsce na autorytarny, albo spowolnienie PKB aby "Polaków się więcej urodziło". Albo nawołując do zamykania zagranicznych inwestycji, bo się media nie podobają. Albo składając obietnice bez pokrycia, ot dla wyborczej kiełbasy.

To może mi lepiej jakiś podaj kraj, gdzie wprowadzono pomysły Konfederacji i nie ma biedy i zamordyzmu? Łatwiej będzie,
@aegispolis: Ja nie jestem konfederatą, wrzucilem tylko wykres, bo zasugerowałeś, że UK rozwija się szybciej niż Polska. No chyba, że chodziło ci o Polskę pod hipotetycznymi rządami konfederacji.