Wpis z mikrobloga

Taki jest wydźwięk tej wypowiedzi, Polska poświęca gospodarkę na rzecz ideologii, UK w tym czasie robi chajs.


@Cyslav: Troszkę pominąłeś przy tym co doprowadziło do tego bogactwa UK i jak bardzo postulowane przez konfiarzy zmiany powodują coś przeciwnego. No i co to ma z resztą do szybkości rozwoju? Wiadomo, że większe gospodarki rosną proporcjonalnie wolniej, ale to nie znaczy, że jest tam gorzej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Walther00: Mnie najbardziej śmieszy Szwecja, która po raz setny upada z powodu muzułmanów, a do tego Gazeta Wyborcza poraz któryś plajtuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I wy się śmiejecie z fanatycznych muzułmanów, co migrują do Europy i chcieliby tu szariat wprowadzać xD


@aegispolis: Ale Sorek jest gorszy od fanatycznych muzułmanów bo ci przyjeżdżają do Europy i chcą by było tak jak tam skąd uciekli, troche PTSD ale cóż. Sorek za to, to jest kreatura która chce by to w kraju z którego uciekł był katolicki szariat, czyli on nie chce tego dla siebie a dla innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek:

wymrze pokolenie niewolnikow

a chrześcijaństwo to nie jest religia niewolników stojąca w kontrze do tradycji i zdobyczy cywilizacji Rzymu? Mówiąc o wymieraniu pokolenia niewolników masz na myśli nieunikniony upadek Kościoła pewnie zmierzającego ku implozji? Tylko z tą wygraną konfy nie rozumiem. Nigdy nie byłem fanem sci-fi, to pewnie dlatego.
  • Odpowiedz
Podobnie mój wujas
Od 25 lat za granicą a głosowal najpierw na PiS a teraz konfe ¯_(ツ)_/¯
Wielki patriota który do kraju nie chce wrócić.
Osoby nie płacące podatków w Polsce nie powinny mieć prawa głosu w sprawach które mają wpływ na życie w kraju w którym nie żyją
  • Odpowiedz
@Walther00: jedno warte drugiego.
Drugie także kojarzy mi sie z propagandą jak i również z wyprawami krzyżowymi.
Już nawet nie wspominając o tym że chrześcijanie wierzą że Żydowski Bóg jest ich Bogiem bo niby jeden z przywódców Żydowskich był jego synem zrodzonym z dziewicy i ducha.
Także podobny absurd co tych 150.000 płci.
  • Odpowiedz
jak tylko wygra konfa i wymrze pokolenie niewolnikow (tak jak Mojżesz powiedział)


@sorek: Zdefiniuj proszę zwycięstwo konfy. Chodzi o bycie w koalicji rządzącej, posiadanie większości, lub może zmiana systemu na autokratyzm pojedynczego lidera konfy?
  • Odpowiedz