Wpis z mikrobloga

Pracuje w biurze z takim gościem, koło 40tki, 170 wzrostu, może trochę mniej, chudy z brzuszkiem, z zakolami i plackiem z tyłu głowy.
W ogóle ten człowiek to byłby chodzący mem dla wykopków - po pierwsze ze względu na opisany wygląd, po drugie jest szeryfem z elektrody - na temat elektryki i elektroniki wie wszystko i do tego wie najlepiej, a innych traktuje w temacie jak głupków. Po trzecie, najgorsze, jest klasycznym spermiagem xDD Czasami chodzi na siłkę pochodzić po bieżni i potem w pracy za każdym razem temat numer 1 to: "ale taka jedna w zdrofice miała dupę, ale bym bezcześcił". No i wiadomo, wszystkie ładne koleżanki z biura znają koleżkę aż nadto, bo łazi po pokojach i zagaduje, zresztą nawet jak przyjdzie pani od sprzątania bo jej korki w kuchni wywaliło, to ja nawet nie zdąże się odezwać, że od takich rzeczy jest w firmie elektryk-konserwator, a nie my, a Daniel już jest w połowie drogi do skrzynki z bezpiecznikami, poddańczy odruch bezwarunkowy xD
Codziennie o 7.00 w kuchni dziewczyny robią kawkę, więc koleżka też jest obecny, ja zazwyczaj tylko wpadam zostawić żarcie w lodówce i spadam do biurka, no ale wgląd mam codzinny - frekwencja koleżki 100%. No ale dzisiaj go nie ma, urlop, więc dziewczyny w kuchni same robią kawkę, a ja słyszę rozmowę o koledze:

-Akumulator mi padł, już nawet ładować się nie chce
-Zadzwoń do Daniela, podrzucisz mu aku i może on naprawi
-No co Ty, nie muszę mu podrzucać nic, wystarczy że zadzwonie i przyjedzie z urlopu xD
-W sumie xD
*śmiechom nie było końca*

Tak więc tak drodzy koledzy, nawet jeśli iwestujecie czas swoich przerw i marnujecie czas pracodawcy na bajerkę do ładnych dup, ale jesteście niskimi skinnyfatami z zakolami i plackiem na głowie, to dla Anetki z biura i tak będziecie tylko pomocnymi simpami, których poranne zaloty i komplementy poprawiają humor z rana, a jak ich braknie to zawsze można się z nich pośmiać i humor też poprawiony xD

#korposwiat #spermiarzalert #p0lka #zakola #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pi73r: Dokładnie tak. To nie wygląd powoduje tu śmieszność i brak szacunku. To zachowanie. Znałem i ja takich. Tu nawet nie o spermienie chodzi. Jak robiłem w typowo męskiej grupie i był jeden co chciał się wszystkim koniecznie podlizać i przypodobać, to oczywiście też nikt go nie lubił i nie szanował.
  • Odpowiedz
Ech aż mi się przypomniało jak 2 anetki sobie rozmawiały o chłopcach w kuchni i jedna cisnęła bekę z jednego który do niej startuje ale niestety mieszkał z rodzicami "nic z tego nie będzie ale jeszcze się trochę pospotykamy przynajmniej sobie pojem w restauracjach" tak że tego
  • Odpowiedz
Tzn. Nawet jakby chlop byl mocne 7/10 to z takim lataniem efekt bylby dokladnie ten sam, ze wyglad to akurat jego najmniejszy problem


@pi73r: @hesuss: nie zgodzę się że "najmniejszy" problem, bo wygląd bardzo determinuje życie, ale miałam kiedyś takiego simpa co nawet w pierwszej chwili jak go poznałam spodobał mi się, był nawet przystojny. Ale odrobinę poznałam i czar prysł, po dość krótkim czasie chciałam tylko już
  • Odpowiedz