Wpis z mikrobloga

Dwie przeciwbieżne sprężyny, bardzo przyjemnie się to nakręca. Też taką mam, a nawet dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Broximon: żeby jeszcze nie te delikatne czopy balansu.....ale poza tym to OK.
  • Odpowiedz
@straga: Wartość nie jest taka ważna, nawet taka mała gablotka w której umieściłbyś swoje ulubione i serce rośnie. Nie muszą to być jakieś rolexy czy breitlingi. Mimo wszystko namawiam, kolekcja w odpowiedniej oprawie cieszy wiele razy bardziej i mówię to z własnego doświadczenia :)
  • Odpowiedz
kolekcja w odpowiedniej oprawie cieszy wiele razy bardziej


@Lunek1: dbam o to, żeby moje dzieci mogły kiedyś napisać: "mój stary to fanatyk zegarków....." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sinuh: jasny wuj, 2000 lików, nie ma szans wygrać, a adoptowałbym, mam sentyment do rusków, ostatnio się trochę czaiłem czy zakładać, ale uznałem, że jak z Czajkowskim - można.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miraski, zostałem wylosowany w rozdajo, ale niestety nie będę w stanie się odpowiednio zegarkiem zająć. Chciałbym, żeby trafił on do kogoś, kto da mu drugie życie, a nie wrzuci do szuflady ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po namyśle i przeczytaniu komentarzy, wybrałem @Sceptyczny_utracjusz - odezwij się do organizatora rozdajo i daj zegarkowi tyle miłości na ile zasługuje
  • Odpowiedz