Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu nie było, ale muszę przyznać, że się ubawiłem widząc biseksa który szuka w internecie ukrainki na żone XD Może oszust liczy na to, że się nie pokapują na starcie kim jest - spokojnie anal, każda dziewczyna która ma choć odrobine oleju we łbie dość szybko zreflektuje, że ma do czynienia z gołodupcem mitomanem. Jeszcze te twoje obleśne maniery, elokwencja trzepaka i aparycja krasnala, no litości. Te kobiety uciekają przed wojną, ale chcą normalnego życia a nie spłacania długów i brania pożyczek na zaszczańca.

Druga sprawa ktora mnie bardzo cieszy, to fakt, ze nic a nic nie zmadrzales anal, nic a nic sie w twoim zakłamanym i ohydnym zyciu nie zmienilo. Miód na moje serce gdy widzę, że nie poszedłeś po rozum do głowy a dalej się kopiesz z internetem. Dalej wciskasz ludziom żałosne ściemy o zmianie - myśle, że nawet na kremlu by docenili twoje fikołki logiczne xD

Długi pospłacałeś chociaż, że Cię do żeniaczki ciągnie? Okropnie mnie cieszy, że nadal prowadzisz swoją żałosną donkiszoterię, dobrze Ci tak kanalio, nie zasługujesz od życia na nic więcej.

Klasycznie nie pozdrawiam i zycze Ci byś do końca życia się ukrywał przed wierzycielami, a wolny czas marnotrawił na zgłaszanie postów i usuwanie filmików z twym udziałem.

#patostreamy
#rafatus
  • 2
  • Odpowiedz
@decadence: ooo potężny Białostoczanin wrócił hahaha już się martwiłem, że się skasowałeś się tądacia i umarłeś, na szczęście żyjesz hehe u mnie wszystko wporzo do przodu, znów lepiej mieszkam, ech... Się rozmazylem, a moglo być tak pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz