Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Eldzik50: paradoksalnie najśmieszniej przy pochylaniu wyglądają małe cycki. Zawsze mnie bawi jak małe cycki przede mną się nachylą, ale przy wyprostowaniu są najlepsze
  • Odpowiedz
@Euro: to że ty nie łapiesz głupich żartów nie oznacza że inni są dzbanami. Przecież nikt nie bedzie przed żartem ostrzegał " uwaga żart". Nie załapałeś że to głupi żart i tyle
  • Odpowiedz
@Euro: pięknie go pan żeś zrobił w tej chwili . Wyłączyłeś go jak najlepszy doktor . Czy jakoś t to szło xd a co do @Eldzik50 "ale zwisy" to nawet nie żart durny komentarz na poziomie podstawówki . Wykop powoli schodzi na psy przez najazd takich dzieci .
  • Odpowiedz
@Mrrilb: wybacz ze nie trafilem w twoje wysublimowane poczucie humoru. To ze masz kija w dupie i ciebie to nie smieszy nie oznacza ze ktos inny sie nie zasmieje. Nie jestes wyznacznikiem zachowan u ludzi. Juz ci nie bede odpisywal bo mi sie nie chce.
  • Odpowiedz
@Eldzik50: typie ale to nie tylko ja tak odebrałem .. nikt oprócz ciebie tego nie odebrał jako kawał. Więc to z tobą jest coś nie tak a ja chcę ci tylko pomoc wyjść z twojego umysłowego spier...enia
  • Odpowiedz