Wpis z mikrobloga

@H4RRY: mam Maca i iPhone i jest to mega wygodne do pisania smsów i ogólnie synchronizacji danych między urządzeniami. Jednak wolałbym mieć jakiegoś Samsunga z rysikiem, żeby móc dodawać wygodnie notatki i dopiski na plikach graficznych
  • Odpowiedz
@H4RRY: XR iiii nic.. Nie mam nawet gier, 40GB wolnej przestrzeni, bateria też ok.. Obawiam się że może to być problem ze swift keyem, albo apple ubił ten model w aktualizacji do ios15 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@H4RRY: Android-iOS->Android.

Miałem SGS4, mega telefon ale ubezpieczenie się kończyło i trzeba było upozorować wypadek, także pożyczyłem od mamy iphona 6s i to był błąd. Mało aplikacji, braku podziału na ekran startowy i listę aplikacji, brak takich featureów na ip jak dioda ir, nfc, ogólnie apple jest mocno opóźnione w rozwoju. iphona się bierze jak telefon ma być do zdjęć, neta i dzwonienia. reszta #!$%@?. Piszę z s10+
  • Odpowiedz
@H4RRY: uzywalem ios 4 mies, jedyne co zabralbym z apple to face id i dopasowywanie automatycznej jasnosci ekranu, reszta na androidzie jest lepsza/bardziej rozbudowana
  • Odpowiedz
@H4RRY ios-> android

Jakoś tak mi się znudził ip więc przesiadka na S10. Brakuje mi tej płynności działania z ip. Poza tym Samsung dobrze sobie radzi ze wszystkim i jest bardziej naszprycowany gadżetami. Apki są tańsze w Google Play.
  • Odpowiedz
@H4RRY: Od ponad miesiąca mam IP 13 pro max i przesiadałem się z S8. Na chwilę obecną chyba nie mam czegoś takiego czego by mi brakowało z androida. To jest kwestia pewnie indywidualna, mnie w iOS uderzyła płynność działania, która mam nadzieje będzie utrzymywała się na takim samym poziomie przez następne kilka lat i bateria która może wytrzymać 2 do 1,5 dnia przeciętnego używania. Podoba mi się na przykład ładowanie bezprzewodowe
  • Odpowiedz
Jednak wolałbym mieć jakiegoś Samsunga z rysikiem, żeby móc dodawać wygodnie notatki i dopiski na plikach graficznych


@PepeXD: Przecież jest iPad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@H4RRY: ja tam mam MacBooka, iPada, ale telefon z Androidem.
Brakuje mi czytnika lini papilarnych, nie kumam w ogóle gestów i w Androidzie to jest jakoś bardziej użytecznie zrobione, Asystent Google u mnie często w użyciu i na codzień i w
  • Odpowiedz
@Sierran:

@H4RRY: XR iiii nic.. Nie mam nawet gier, 40GB wolnej przestrzeni, bateria też ok.. Obawiam się że może to być problem ze swift keyem, albo apple ubił ten model w aktualizacji do ios15 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sierran: Apple nie ubilo aktualizacja mojego iPhone 7, wiec obstawiam SwiftKey
  • Odpowiedz
@H4RRY:
Android -> iOS
W cholerę brakuje mi słownika.
Brakuje ale jest do przeżycia brak procentowego wskaźnika baterii na górnej belce.
Trochę szkoda że nie ma siri rozumiejącej polski.
Reszta to kwestia przyzwyczajenia się.
  • Odpowiedz