Wpis z mikrobloga

Unisex for Everybody - jeżeli macie Ultra Male/9 PM, totalnie nie warto kupować. Jak lubicie tego typu ulepy, to lepiej kupić Ultra Male/9 PM.

Jeremiasz mówi o "nieklonowaniu innych zapachów", a sam wypuścił kolejnego klona Ultra Male na rynek (podobieństwo 90-95%) ;)

Dziękuję, że dotarłeś do tego miejsca wpisu, życzę udanego wieczoru :)

#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: podobnie, chociaż spodziewałem się lepszej trwałości Unisex for Everybody, miało mocniejszą projekcję na początku. W ogóle mam wrażenie że wszystkie 3 (9pm/Ultra Male/Unisex For Everybody) trzymają podobnie, mniej więcej 8-10 godzin.

50 ml kupiłem z ciekawości jak było na promo na Morele (ok 230 zł) i uważam, że przepłaciłem, a co dopiero jakbym zpłacił 600 zł xD
  • Odpowiedz
@AlbertoMohitas: też czuję sporo UM w Date for Men (okolice 80%), ale są jakieś otoczki, które w jakiś mniejszych stopniach kojarzą mi się z innymi perfumami. Co ciekawe dla mnie jak schodzi do bazy jest jakiś vibe, który kojarzy mi się trochę z The One EdP oraz z La Nuit De L'homme (nawet większa część tego vibe'u jest z LNDL). Unisex for Everybody to czysty Ultra Male :)
  • Odpowiedz
Unisex for Everybody to czysty Ultra Male :)


@si-senior: Nieeee. Jeremiasz by tego nie zrobił. Przecież na filmikach mówi, jak bardzo kocha i szanuje swoich widzów, że wszystko zawdzięcza widzom itd. I nagle by wypuścił taką perfumę, która jest klonem innej i to za 4-krotnie wyższą cenę? Nie wierzę. Pewnie źle wąchałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz