Wpis z mikrobloga

Ari10 - keszowanko na leszczach z ulicy, jak sie scamuje. Podbitka na start projektu, keszowanie się włascicieli i pozniej powolny upadek kursu. Ogłupianie ludzi newsami, artykułami o niczym i zachęcianie do stake (żeby zmniejszać podaż).

Ale to nie pomaga, kurs leci na pysk i kolejni kupujący toną wraz z kursem. Kto zarabia? Ten kto miał dostęp na poczatku do tokenów i sprzedał na podbitkach. Reszta została na zawsze z marniejąca ceną tokena.

Wykres
https://www.dextools.io/app/bsc/pair-explorer/0xbf1c91b5adac62637597544ca3e58df02eb09765

Interes piękny. Jak keszowac już istniejacy interes, pod niebotyczne wyceny. oderwane od rzeczywistości. na normalnym rynku biznesowym, nikt nie kupiłby tego co jest w worki ari10 po takiej wycenie jak ta wycena z dextools.

A i najwazniejsze, żeby wyjść z inwestycji - praktycznie się nie da obecnie obroty dzienne to 5-20 tys dolarów ;)

Czym jest Ari10?
Grupa przyjaciół z biznesu ponańskiego - znana wczesniej z bitcan, gamerhash, subme i innych projektów krypto, na czele z Panem Januszem
Zielińskim. Powiazania - z kieszeni do kieszeni, doradztwo i podobne twarze w projektach.
#shitcoin
#ari10
#kryptowaluty
  • 7
A i najwazniejsze, żeby wyjść z inwestycji - praktycznie się nie da obecnie obroty dzienne to 5-20 tys dolarów ;)


@HHokuss: czekaj przecież tam jest $1.2M liq. to niby czemu by się miało nie dać wyjść? jak masz tokeny warte 700k to możesz je w tej chwili zrzucić. co prawda cena #!$%@? do samego dołu ale ty swój hajs wyjmiesz. może to będzie mniej niż włożyłeś ale jednak da się wyjść.
Ten projekt to jest totalny shit. Kosmiczna wycena nagonienie ludzi i ciagly zrzut. Juz lepsze sa shity ktore chociaz maja tendencje przez jakis czas wzrostowa. A tutaj nawet nie dalo sie zarobic bo wlasciciele ciagle zrzucaja na tłum.
@HHokuss: Tzn. dał zarobić, wystarczyło się cashować co miesiąc i się wyszło na plus.
Ale sam projekt jest gównem i nie ma żadnego zastosowania.
Najbardziej mnie bawi jak prawie każdy polski krypto influ to reklamował, a potem słyszę np. jak taki Mike Satoshi na live hejtuje o wiele lepsze projekty, a sam wie, że zareklamował chyba z 10 polskich projektów, z czego każdy zaliczył dno xD
@approve: Mike Satoshi to chodzacy slup reklamowy i do tego pudelek. Juz nie chce mowic co robil z bitbay pozniejsza zonda - tak dlugo reklamował, bo dostawał dobra kase ze współpracy. Dostal inna lepsza wspolprace to nagle zmienil zdanie, ze nie podobały mu sie działania zondy. Przez 2 lata dostawal notorycznie sygnaly, ze zonda uprzykrza zycie to on ciagle brnął, że maja takie prawo i wszystko jest ok. Po 2 latach
@HHokuss: bo #!$%@? zarabia na krypto tylko dzięki krypto. Ktoś mądry powiedział, że jak się utrzymujesz z czegoś i chcesz tego uczyć innych to robisz to za free. Ew za jakieś drobne, żeby wykluczyć ludzi którzy tylko zmarnują twój czas.
@HHokuss: nie pamietam dokładnie ile ale ja spuściłem w pierwszy dzien po listingu jak odblokowali to zarobiłem chyba na 90 proc alokacji :) a teraz niech sobie leży moze cos z tego zrobią. Niby cały czas w sm cos tam u nich sie dzieje ale jak patrze na wykres to… kiepsko