Wpis z mikrobloga

Podsumujmy aferę maczetową:
-na strzeżone osiedle wchodzi dwóch typów w kominiarkach i z maczetami
-chłop z maczeta, w kominiarce, będąc przebranym za dostawce pizzy (nawet pudełko ma) puka do drzwi.
- władca piekieł nie ma żadnych podejrzeń widząc gościa z maczeta, kominiarka, przebranego za dostawce pizzy (#!$%@? to pewnie z tej nowej pizzeri "z farszem mordeczki") pomimo że pizzy nie zamawiał
-Farmazi otwiera drzwi
-dzięki swojej nadprzyrodzonej mocy dokonuje wzrokiem badań toksykologicznych więc wie dokładnie kto i czym był naćpany.
-według samego poszkodowanego napastnicy mieli jednak jedna maczetę, nie dwie
-na wizji lokalnej dokonanej przez najlepszego detektywa internetu, ofiara pokazuje że napastincy dokonywali mocnych i silnych zamachów narzędziem ostrym (maczetą)
- krew leje się tak mocno że zostają całe 4 kropki na ścianach i pudełku od pizzy
-władca piekieł pokonuje napastników uciekając, wysyła ich do szpitala
-wielki Chad nie zglasza zdarzenia na policję bo bardziej boi się dzieci z internetu które nazwa go 60 niż, jak sam ich nazywa, morderców
-sprawa nie zajmuje się policja choć naruszenie miru domowego oraz napasc grożącą poważnym uszczerbkiem na zdrowiu jest ścigana z urzędu
-po poważnej operacji, wielki chad skacze po pokoju, robi fikolki i ogólnie dajcie suba i follow

Fajna ta afera, taka prawdziwa.

#famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: Twoje pierwsze 4 podpunkty da się wytłumaczyć. Jeśli miał pudełko z pizza to równie dobrze mógł mieć torbę na jedzenie a w niej maczetę. O kominiarkach tez nie było mowy tylko maseczka co w tych czasach nie jest niczym dziwnym. Co do ferrariego to fakt #!$%@? sprawę otwieraniem drzwi ale tutaj pewnie wpływ miały wydarzenia poprzedniej nocy. Mieli imprezę i pili obudziło go pukanie do drzwi zobaczył dostawce i z
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: „-chłop z maczeta, w kominiarce, będąc przebranym za dostawce pizzy (nawet pudełko ma) puka do drzwi”

I Ty serio myślisz, że on pokazał mu tą maczetę przez Judasza? Może jeszcze machał nią obok pizzy? Nie pomyślałeś, że pewnie schował ją np za pas, a pudelkiem od pizzy przesłonił większość widoczności? Ludzie i to ja jestem #!$%@?ęty? Czasem Wasze teorie spiskowe są bardziej naciągnięte niż gacie QOTB
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: detektyw toksykologiczny? Przecież to dziewczyna tego chłopa powiedziała Ferrariemu co tamten brał tamtej nocy. Takie zdarzenie nie ma efektów jak w filmach byku, krwi było dużo, była też na suficie, a krew nie tryska tak bardzo (chyba, że z palców lub z przeciętej tętnicy). A co do zgłoszenia na policję to jest idiotą, bo Ci debile mogą zrobić krzywdę komuś innemu.
  • Odpowiedz
  • 2
@penetrator_13 ziomuś ale ja opieram się tylko na tym co mówi multipla/internet. Zadając ciosy z takim impetem jakim on pokazywał, to powinniśmy czytać nekrolog a nie zachęty do foloł.

Patrząc na to w jakim stanie była koszulka, a w jakim ściany, ewidentym jest ze to się nie klei.
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek tylko że usiłowanie zabójstwa to jest rzecz która policja zajmuje się z urzędu.

To nie jest tak, że jak policja się dowie że ktoś usiłował Cię zabić to, Ty możesz powiedzieć no elo mordy nic się nie stało, można się rozejść. I sprawy nie ma.

Sam miałem sprawę jak pracowałem w prokuraturze, gdzie dziewczyna dźgnęła ojca w obronie przed matka i samą sobą. Prokuratura wszczęła postępowanie i umorzyła, ze względu na
  • Odpowiedz
Zadając ciosy z takim impetem jakim on pokazywał, to powinniśmy czytać nekrolog a nie zachęty do foloł.


@alojzy_ulamek: nie chce mi się szukać filmiku na yt ale jakiegoś typa z krakowa 5-6 #!$%@?ło maczetami i ten po 10-15 minutach sobie wrócił do samochodu i dojechał sam do szpitala. Policji zeznał, że on nie wie co się stało i #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze tylko że w tamtym wypadku policja najprawdopodobniej wszczęła postępowanie a następnie je umorzyła ze względu na nie wykrycie sprawcy, brak dowodów.

Tutaj gdzieś mi latała informacja że policja pouczyła gościa o tym, że może złożyć zawiadomienie ergo nie zakwalifikowała tego jako usiłowanie zabójstwa, doprowadzenie do trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Chodzi o przebieg procesu karnego. Nie kwestionuje tego, że mogło by dojść do umorzenia postępowania bo gość siedzi cicho, ale to powinno
  • Odpowiedz