Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś trymera do brody któremu bateria nie padnie sama z siebie za kilka miesięcy. Do tej pory każdy trymer który kupiłem prędzej czy później zaczynał trzymać na pełnym ładowaniu tylko kilka minut, nie wiem co jest z tymi bateriami w nich... Nie ma niczego normalnego z normalną baterią?
#trymer #broda #golenie
  • 14
@RakunG: @6gcqG9nN58zhTK: przyszedł dziś ten multigroom i już pierwsze golenie za mną. No muszę powiedzieć że bardzo fajnie działa, wcześniej miałem jakąś tańszą maszynkę philipsa i jest duża różnica, nie sądziłem że aż taka będzie :O Dużo ładniej pracuje ta maszynka i łapie szybciej włoski po której tamtą musiałem kilka razy przejechać. Jak będę miał jakieś wnioski po dłuższym czasie użytkowania to jeszcze napisze :D
@boogi77: mam babyliss x-metal, taki multitrymer, więc w sumie masz kilka urzadzeń w jednym, da się przycinać bardzo krótko, bateria spoko trzyma, na jednym ładowaniu koło 3 godzin działa
@cr_7: no mega elegancko, bardzo fajnie goli, mega długo ta bateria trzyma, w tym tygodniu pierwszy raz ładowałem, ale no też super często się nie golę, podgalam brodę jak dużo podrośnie - ale w porównaniu ze wszystkimi tańszymi maszynkami ktore mialem wczesniej to super. Końcówka do trymowania kłaków w nosie też w sumie spoko i często używam. Nie wiem co tam więcej mógłbym napisać, masz jakieś konkretne pytania? :D