Wpis z mikrobloga

@cz4rnyy: ja się zastanawiam jak można go oglądać i brać to na poważnie. To wygląda jak mowa przywódcy partii w domu wariatów.
A tak na poważnie, to Max niesamowicie się stoczył. Korespondent telewizyjny w USA, w czasach kiedy to była prestiżowa pozycja. Romanse związki z aktorkami, czyli obracał się w establishmencie. Później wszedł w internet i nawet nieźle mu to szło. Robił kanał polityczny w amerykańskim stylu, którego wówczas jeszcze nie
ten człowiek był kiedyś idolem łykopków 2015 rok i wcześniej, każdy jego materiał lądował na głównej z płomieniem a dzisiaj każdy się go wstydzi i nikt nie chce się do niego przyznać xd


@NaczelnyWoody: @JanuszKarierowicz: Gość zawsze był szurem i foliarzem, tak na cztery w miarę racjonalne filmy z tamtych lat zawsze jeden musiał zrobić o chemtrailsach i innych #!$%@? mujach, za cholerę nie rozumiałem czemu ludzie tak do niego
Pobierz jast - > ten człowiek był kiedyś idolem łykopków 2015 rok i wcześniej, każdy jego mat...
źródło: comment_1650352518sT3H2exiU4QpJDGknXAmbp.jpg
@jast: okres jego sukcesu przypadł na kryzys migracyjny który zbiegł się z masowymi zamachami terrorystycznymi Isis, media starały się nie wiązać uchodźców z terrorystami by nie robił się jeszcze większy gnój w Europie - ogólnie panowała poprawność polityczna tak jak teraz np nie można w mediach złego słowa powiedzieć na uchodźców z Ukrainy tak samo było wtedy i ówczesna pseudozbuntowana młodzież potrzebowała tego typu mediów które będą mówić to co oni
@cz4rnyy: Ciekawe czy gdyby nie założył MaxTV i nie zaczął komentować wydarzeń i wkręcać sobie różne rzeczy, że jest głosem ludu itd.... to by nie zwariował?
Czy jednak choroba mózgu i tak by się pojawiła tylko nikt by o niej nie usłyszał.
@dziacha: chory człowiek nie zakładał by płatnych platforma do oglądania jego wysrywów xD
Ja jakbym miał grono fanatyków które jest skłonne co miesiąc słać mi hajs "na dalszą działalność" a wiedziałbym że na nic to moje piehdolenie przed kamerką to bym to zmonetyzował i zrobiłbym sobie z tego źródło dochodów a swoim wyznawcom po prostu mówił to co chcą usłyszeć bo w końcu za to mi płacą xD
@JanuszKarierowicz: Kilka dobrych lat temu wielu moich znajomych wpatrzonych w niego było jak w boga, a mi od początku jego materiały zalatywały takim sekciarstwem i mocno naciąganymi teoriami spiskowymi. Radzę przejrzeć jego stare filmiki (z okresu jego „świetności”) - tam jest cała masa proputinowskich wrzutek przemyconych po cichu…