Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki - tak mnie naszło, że rzucił bym tą całą Warszafke w cholerę i przeprowadził się gdzieś na wieś.
Nie ukrywam, że zmotywował mnie program „Rolnik szuka żony”. Niestety tam wszystkie szukają wolnego katolika, a ja apostata w trakcie rozwodu i mam nadzieję, że z dwoma bombelkami. W mieście jakieś tam powodzenie mam. Sporo fajnych rozwódek, samotnych matek, ale na wsi to pewnie nie ma szans.

Idea sielskiego życia wyglada fajnie, tylko jak to cholera ugryźć? Mógłbym sprzedać chatę i się przeprowadzić, ale panie podobno uciekają ze wsi, a ja bym sobie znalazł trzecią połówkę.
No i nie chcę niszczyć życia dzieciom, jeśli Macka LPS sprawi, że je dostanę.

A może jakieś fajne spokojne miasto, gdzie by można żyć powoli i spokojnie? Tylko nie chodzi mi raczej o żadną warszawską sypialnię.
Najchętniej to bym w ogóle wyprowadził się gdzieś za granicę, ale ze względu na dzieci to raczej niemożliwe :/
Co robić? Jak żyć?
#rozterki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625dd66777ac277f47a71a41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było się nie żenić i nie płodzić bombelkow. Mądry p0lak po szkodzie. Ehh. Każdemu mojemu koledze to powtarzam przed ślubem to się że mnie śmieją. Potem 5 lat po ślubie mowia: " kaluka miałeś rację, trzeba było się nie żenić". Tak to już jest z facetami. Młodzi, testosteron wysoki to głupoty robią. Później się wszystko normuje i żałują. Nie szukaj kolejnej baby bo z nimi same problemy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście w takiej sytuacji uderzyłbym w jakieś średniej wielkości miasto w okolicach 60k populacji. Wieś to nie jest, ale ucieczka z męczącej Warszawy się zgadza, sam tak zrobiłem. Jeśli podoba Ci się ta myśl, to polecam pojeździć kilka weekendów po różnych miasteczkach rowerem, zobaczysz gdzie najbardziej Ci pasuje.